0,
Cena celkem: 0 Kč
Nakupte ještě za 5000 Kč
a máte dopravu ZDARMA!Aqua Marina CORAL TOURING

Katalogové číslo: 51957025
Model: CORAL TOURING
11 181 Kč 15 999 Kč
Sleva: 30%
Koupit
  • Skladem (1 ks) - ihned k odeslání

Paddleboard Coral Touring je novinkou roku 2022 a je vhodný pro pádlerky všech úrovní. Tento paddleboard byl vyvinut speciálně pro ženy, které se chtějí vydávat na delší vyjížďky. Díky povedenému designu se stanete hvězdou pláže i rybníka. S tímto paddleboardem se budete cítit nejlépe na rovné hladině, ale nezklame vás ani na mírných vlnách moře.

Paddleboard je vyroben kvalitní drop stitch light technologií díky které je lehký a snadněji se skládá. Za zmínění stojí i unikátní HF (High Frequency) Welding Technology, kterou Aqua Marina využívá na spojení PVC vrstev. Při ní se využívá elektromagnetické energie která uvolňuje teplo. To zapříčiní tání jednotlivých PVC vrstev a umožní tak jejich následné spojení (pod vysokým tlakem). Tento způsob je šetrný k přírodě a přináší jedinečnou lehkost. Díky svému výtlaku 228 L uveze dle výrobce až 105 Kg, ale pro dosažení ideálních vlastností je lepší zatížit ho výrazně méně.

Model roku 2022 se pyšní nejen krásným designem, ale i kvalitním celoplošným potiskem. Krom obvyklé výbavy jako je nákladní prostor vpředu, D-ring pro uchycení leashe vzadu, a vylepšené EVA podložky pro maximální komfort, zde najdeme i pár vychytávek navíc.

Paddleboard je vybaven extra D-ringy, které umožní připojit kajakovou sedačku. Pro možnost výletů na delší trasy je vybaven i extra nákladním prostorem vzadu. Díky tomu můžete efektivně rozložit i objemný náklad. Stejně jako ostatní modely z vylepšené série, i CORAL TOURING se pyšní lepší protiskluzovou podložkou, zesílenými bočnicemi a vylepšenou dvoučinnou pumpou Liquid air V2. V zadní části paddlenoardu nalezneme kick pad, který ulehčí náročnější otočky.

Tvar / UrčeníTouring
Délka11'6" / 350cm
Šířka31" / 79cm
Tloušťka6" / 15cm
Výtlak228 L
Doporučená hmotnost jezdce105 kg
Hmotnost paddleboardu9,6 kg
Tuhost/doporučený tlakMaximální 15 PSI / Doporučený 15 PSI
TechnologieSingle layer
Druh/Rozmístění finek1 nasouvací
V sadě s pádlemAno
Pádlo za zvýhodněnou cenuNe
Možnost připojit sedačkuAno
Možnost připojit plachtuNe
Extra výbava v ceněLeash
Obsah baleníPumpička
Pádlo
Flosna
Leash
Paddleboard
Transportní vak

Pokud potřebujete více informací k tomuto produktu, napište nám na info@esatna.cz, rádi Vám pomůžeme.Novinky


Nahoru