0,
Cena celkem: 0 Kč
Nakupte ještě za 5000 Kč
a máte dopravu ZDARMA!Bataleon BYNDXMDLS

Katalogové číslo: 90067969
Model: BYNDXMDLS
8 319 Kč 12 799 Kč
Sleva: 35%
Koupit
  • Skladem (1 ks) - ihned k odeslání

Pánský snowboard BATALEON Beyond Medals Goliath

Snowboard Bataleon Goliath x Beyond Medals je freestylový gigant s all-mountain DNA. Tento directorial twin snowboard má střední flex. Pokud chcete střídat jízdy v parku a překážky shora dolů a milujete nejkreativnější linii dolů, Goliath je všeuměl, který potřebujete k ovládnutí hor. S novým tvarem SideKick, který perfektně doplňuje 3BT, Side Kick výrazně zvyšuje vzestup boků na nejširších místech nosu a tailu. To zjednodušuje otáčení, je lépe ovladatelný v prašanu a mnohem lépe se s deskou manipuluje v nerovném terénu. nejuniverzálnější prkno z univerzálního rozsahu, je doma kdekoliv na kopci! Twinové prkno, perfektní do parku, sjezdovku, backcountry! Freestyle TBT! Varinty mají různou barvu skluznice.

Toto kolabo spojuje tvar Goliath s estetikou Beyond Medals, stojí za ním legendární jezdec týmu Bataleon Tor Lundström a jezdec CAPiTA Kevin Bäckström a jejich projekt Beyond & Medals který jde po podstatě snowboardingu.

Triple Base Technology (3BT): patentovaná technologie, která zlepšuje funkčnost snowboardu snad ve všech ohledech. Spočívá ve složení třech různých náklonů skluznice. Střední část snowboardu je zcela rovná a boční části jsou zdvižené. Každý 3BT profil má jinak vymezený prostor, kde je snowboard plochý a kde se začíná zvedat. Všechny tyto snowboardy mají klasické prohnutí camber, které nabíjí 3BT technologii a dodává ještě větší pop. 3BT dodává snowboardu maximální pop do odrazu, lehčí zatáčení, lepší plutí v prašanu, stabilnější rychlou jízdu a minimální šanci na seknutí hrany! S 3BT to zničíš na sjezdovce, v prašanu, parku nebo na streetu. Stačí si vybrat, které 3BT je právě pro tebe to ideální.

Typ TBT: freestyle 3BT + SideKick - nejuniverzálnější tvar, delší kontaktní délka hrany pro agresivnější jízdu na sjezdovce a plavání v prašanu

SideKick: výrazně zvyšuje vzestup boků na nejširších místech nosu a ocasu. To zjednodušuje otáčení, je lépe ovladatelný v prašanu a mnohem lépe se s deskou manipuluje v nerovném terénu.

Tvar: 99% twin - téměř symetrický na obě strany

Laminace: biaxiální - dvojsměrná, pro měkký flex

Shock walls:

Použítí: all mountain a freestyle

Super Slick X: extrudovaná skluznice s nejvyšším možným molekulárním obsahem, který lze pro tuto skluznic použít. Je odolnější, rychlejší a snadno opravitelná.

Flip Flop Base: skluznice existuje ve dvou barevných provedeních (prohozené barvy), každý snowboard to může mít jinak než je na obrázku. Je to kvůli tomu, aby vznikalo méně odpadu a tady menší zatížení pro planetu.

Velikost (cm) 153 156 158W 159
efektivní hrana (mm) 1157 1179 1194 1200
šířka nose (mm) 291 295 306 298
šířka střed (mm) 249 252 263 255
šířka tail (mm) 291 295 306 298
radius (m) 7.8 7.9 8 8.1
setback (mm) 0 0 0 0

Pokud potřebujete více informací k tomuto produktu, napište nám na info@esatna.cz, rádi Vám pomůžeme.Novinky


Nahoru