0,
Cena celkem: 0 Kč
Nakupte ještě za 5000 Kč
a máte dopravu ZDARMA!Bataleon FEELBETTER

Katalogové číslo: 90236143
Model: FEELBETTER
7 798 Kč 11 999 Kč
Sleva: 35%
Koupit
 • Skladem (1 ks) - k odeslání do 2 dnů nebo na prodejně za 3 dny

Bataleon FEELBETTER je all-mountain vhodný pro začátečníky jelikož je hravý, dobře ovladatelný a odpouští chyby nejenom díky velice měkké flexi. Jedná se o prohnutí camber kombinované s Triple Base Technology. Díky SideKick™, kdy boční zdvih je ještě výraznější v nejširších místech v oblasti nose a tail, je nástup a výjezd z oblouku jednodušší. Jádro je samozřejmě celodřevěné s biaxiální laminací. Skluznice je extrudovaná, díky čemuž je hladká, odolná a bezúdržbová. Podmaň si hory s Bataleon FEELBETTER!

Úrovně: začátečník až středně pokročilý

Určení: all-mountain

 • All-mountain snowboardy jsou určeny pro objevování hor v celé jejich kráse. Cítí se jako doma na sjezdovce, v prašanu i v parku. Valná většina snowboardistů volí all-mountain prkna pro jejich velkou univerzálnost. Pokud teprve začínáš nebo si nejsi jistá, co přesně potřebuješ, all-mountain snowboard je skvělou volbou.

Prohnutí: camber

                       Tail                                                                                                                         Nose

 • 3BT™ (Triple Base Technology) s SideKick™: Kontaktní body základny jsou zvednuté. Boční zdvih je ještě výraznější v nejširších místech v oblasti nose a tail. Díky tomu je nástup a výjezd z oblouku jednodušší. Zlepšují také jízdní vlastnosti v prašanu  a snáze se s prknem manipuluje na nerovném terénu. Předchází také tomu, aby se ti zasekávaly hrany.
 • Freestyle 3BT™ – Postranní základna a středová část jsou proporcionálně stejné, se středním úhlem zdvihu u Freestyle 3BT™. 

                            Tail                                                                                                                       Nose

           

Tvar: Directional Twin

 • Nose je mírně delší než tail. Těžiště je posunuté lehce dozadu. Tvar prkna je na obou koncích stejný.
 • S přidanou délkou v nose jsou tato prkna pozoruhodně univerzální pro freestyle a freeride situace.

                        Tail                                                                                                                    Nose

Flex: soft

 • Flex Rating – 3 (1 Soft - 10 Stiff)

Soft

MediumJádro: dřevo

 • Core Core – topol s tvrdým bukovým dřevem je umístěn od špičky k patě podél insertů. Zpevňují páteř desky, vyztužují inserty a umožňují větší pop.

         

Laminace: 

 • Biax Laminate – Tradiční a časem prověřená dvoucestná vazba ze skelných vláken, která je lehká a pevná. Udržuje desku hladkou bez přidání torzní tuhosti.

        

Sidewalls:

 • Shock Walls – Boční stěny jsou napuštěné uretanem. ShockWalls se postarají o hladkou jízdu a jsou odolnější vůči nárazu.

Skluznice: extrudovaná

 • Super Slick X –  Nejedná se o základní extrudovanou skluznici. Má nejvyšší molekulární obsah dostupný pro extrudovanou variantu. To znamená, že skluznice je super hladká, odolná a bezúdržbová.

     

Inserty na vázání: 2 x 4

Tabulka velikostí:

Pokud potřebujete více informací k tomuto produktu, napište nám na info@esatna.cz, rádi Vám pomůžeme.Novinky


Nahoru