0,
Cena celkem: 0 Kč
Nakupte ještě za 5000 Kč
a máte dopravu ZDARMA!


Boty na longboard Etnies


Boty na longboard Etnies


Boty na longboard Etnies

Boty na longboard sice nejsou specifickou a jasně definovanou kategorií obuvi, nicméně se jedná o alternativy skate bot, které jsou vybaveny protiskluzovou podrážkou a pohodlnou konstrukcí. Výkonnější modely pak mají také tlumící systémy, které minimalizují vibrace a nárazy, které chtě nechtě při jízdě na longboardu vznikají a přenáší se do chodidel. Podívejte se na naší nabídku. Máme tu modely od známých značek v mnoha barevných variantách a v mnoha dostupných velikostech.

První společnost vlastněná skateboardistou

Etnies bylo založeno v roce 1986 jako první skateboardistou vlastněná a provozovaná společnost vyrábějící Etnies boty a oblečení. Boty Etnies byly zaměřeny na akční sporty. Značka Etnies nebyla pouze společností, která vyrobila první pro model skateových bot, ale byla průkopníkem nových technologií a navždy změnila průmysl v oboru skateboardových bot. Dnešní vizí Etnies, vedenou vlastníkem Pierre Andre Seinzerguesem, je zůstat nejlepší společností v oblasti akčních sportů, která vytváří inovativní produkty, které nabízejí styl, komfort a maximální ochranu.

Značka Etnies následuje své kořeny sponzorováním nejlepších sportovců v oblasti skateboardingu, surfingu, snowboardingu, motokrosu a BMX. Boty Etnies obouvají hvězdy skateboardingu jako např. Ryan Sheckler, Nick Garcia, Jose Rojo, jezdci BMX Aaron Ross, Nathan Williams, motokrosoví jezdci Todd Potter, Chad Reed, surfisti Mason Ho, Benji Weatherly, snowboardisté JP Walker, Danny Larsen, Steve Gruber. Kromě bot Etnies nabízí značka stylové oblečení pro mladé.

Etnies Nahoru