0,
Cena celkem: 0 Kč
Nakupte ještě za 5000 Kč
a máte dopravu ZDARMA!Burton INSTIGATOR 21/22

Katalogové číslo: 90236105
Model: INSTIGATOR 21/22
12 599 Kč 14 560 Kč
Sleva: 13%
Koupit
  • Skladem (>5 ks) - ihned k odeslání

PRKNO

Burton INSTIGATOR FLAT je pánský snowboard vhodný jak pro začátečníky, tak pro ty, co už mají něco naježděno. Skvěle si s ním zajezdíš na sjezdovce, ve snowparku i v prašanu. Rocker s kombinací flat prohnutí se postará o to, aby bylo prkno snadno ovladatelné a aby se ti nesekaly hrany. Tvar Directional shape disponuje delší špičkou než patou, což má za následek lepší pop a snadné plutí prašanem. Tato deska je měkčí díky biax laminaci, tudíž hravější a lépe ovladatelná. S tímto kouskem od Burton si užiješ mnoho zábavy i ty!

Úroveň: začátečník až pokročilý

Určení: all-mountain

Prohnutí: rocker - flat - rocker

  • Flat Top Bend - Poskytuje stabilitu, rovnováhu a nepřetržitou kontrolu hran. Předchází zasekávání hran.

Flat Top

Tvar: Directional

  • Je klasický tvar snowboardu, navržený pro jízdu s mírně delší špičkou než patou, aby se soustředil pop v patě a zároveň snadno proplouval hlubokým sněhem.

All Mountain Directional Shape

Flex: měkké

  • Flex je dokonale symetrický od špičky k patě pro vyváženou jízdu.

Twin Flex

SoftStiffMediumJádro: dřevo

  • Super Fly 800G Core je dvoudruhové dřevěné jádro, kde se střídá tvrdé a měkké dřevo, aby se snížila celková hmotnost bez omezení výkonu.
  • Dualzone EGD - Je umístěna podél hran špičky a paty na dvou souvislých zónách kolmých k jádru pro lepší držení hran, odezvu a pevnost.

Dualzone™ EGD™

Laminace: Biax

  • Vyznačuje se torzně měkčím ohybem, který je skvělý pro začínající jezdce nebo do snowparku.

Biax™ Fiberglass

1 - TOPSHEET
2 - TOP GLASS 90° & 0° STITCHED
3 - CORE
4 - BOTTOM GLASS 0° & 90° STITCHED
5 - BASE

Skluznice: extrudovaná

Extruded Base

Montáž na desku: Channel® Board Mount

  • Je navržen tak, aby pomohl nastavit perfektní postoj a je kompatibilní se všemi hlavními vázáními od Burton.

Kanál®

Tabulka velikostí:


VÁZÁNÍ

Pánské snowboardové vázání Burton Freestyle je základní vázání pro nováčky ve snowboardingu a zároveň bestseller posledních dvaceti let. Burton Freestyle je měkké a lehké vázání, které je díky dostatečnému polstrování velmi pohodlné i při celodenním ježdění na pořádných horách. V konstrukci Re-Flex je kompatibilní se všemi typy snowboardů.

Technologie
Re:Flex - Re:Flex zvyšuje flex prkna o 71 % na rozdíl od tradičních diskových vázání, a to vše v balení, které je kompatibilní se všemi hlavními montážními systémi, včetně 4x4, 3D a nejnovější generací The Channel. Minimalizovaná základna redukuje hmotnost o 20 %, zatímco disk Living Hinge je tajemstvím ke zvýšení flexi a citlivosti.

Základna
Single Component Lightweight - jeden materiál na celé základně vytváří konzistentní reakci a feel pro all-terrain podmínky.
Bomb-Proof Polycarbonate RE:Flex

Hi-Back
Single Component - jednoduchost jednoho kusu patky znamená okamžitou reakci. Díky směsi materiálu potom manipulujeme celkovým flex profilem.
Zero Forward Lean - jezdci, kteří preferují hravější a pohodlnější jízdu, ocení nový Zero Forward Lean design. Samozřejmostí je možnost zvolit si natočení dopředu pro rychlejší kontrolu při carvingu nebo ježdění v rampě.
MicroFLAD - čím vyšší je Forward Lean úhel na vaší opěrce, tím rychleji vaše pata zatáčí. Natočte jej dopředu pro ledové údery v rampě nebo jej vraťte zpátky pro jibbing. Mikro nastavení vám doslova dává křídla.

Strapy
Reactstrap - lehký strap s nízkým profilem a 3D zakřivením. Minimalistický design, mimořádně citlivé 3D zakřivení, Triple Axis Spine a poholdné polstrování
SuperGrip Capstrap - technologie výroby strapů

Přezky
Smooth Glide Buckles - leštěné hliníkové ráčny s velmi jednoduchým zapínáním.

Re:Flex FullBED Cushioning System with Under-Baseplate - plné pokrytí, poltrovaná platforma, která maximalizuje komfort a zároveň minimalizuje únavu.

velikost boty M: 41 – 44 a L: 43+

Materiál: Binding:100% POLYCARBONATE

Pokud potřebujete více informací k tomuto produktu, napište nám na info@esatna.cz, rádi Vám pomůžeme.Novinky


Nahoru