0,
Cena celkem: 0 Kč
Nakupte ještě za 5000 Kč
a máte dopravu ZDARMA!


Cyklistická dresy Etnies


Cyklistická dresy Etnies


Cyklistická dresy Etnies

Jestliže sháníte pohodlná trika na kolo, mrkněte k nám. Máme totiž oblíbené dresy, které jsou z prodyšných a pružných látek, takže se postarají o váš komfort v průběhu celé jízdy. Některé modely jsou navíc vybaveny praktickou kapsičkou, takže do nich můžete i uskladnit drobnosti. Na Esatna.cz máme velké množství dresů v mnoha barevných provedeních, takže ať už potřebujete ladit do jakékoliv barvy, věříme, že právě tady vyberete.

První společnost vlastněná skateboardistou

Etnies bylo založeno v roce 1986 jako první skateboardistou vlastněná a provozovaná společnost vyrábějící Etnies boty a oblečení. Boty Etnies byly zaměřeny na akční sporty. Značka Etnies nebyla pouze společností, která vyrobila první pro model skateových bot, ale byla průkopníkem nových technologií a navždy změnila průmysl v oboru skateboardových bot. Dnešní vizí Etnies, vedenou vlastníkem Pierre Andre Seinzerguesem, je zůstat nejlepší společností v oblasti akčních sportů, která vytváří inovativní produkty, které nabízejí styl, komfort a maximální ochranu.

Značka Etnies následuje své kořeny sponzorováním nejlepších sportovců v oblasti skateboardingu, surfingu, snowboardingu, motokrosu a BMX. Boty Etnies obouvají hvězdy skateboardingu jako např. Ryan Sheckler, Nick Garcia, Jose Rojo, jezdci BMX Aaron Ross, Nathan Williams, motokrosoví jezdci Todd Potter, Chad Reed, surfisti Mason Ho, Benji Weatherly, snowboardisté JP Walker, Danny Larsen, Steve Gruber. Kromě bot Etnies nabízí značka stylové oblečení pro mladé.

Etnies Nahoru