0,
Cena celkem: 0 Kč
Nakupte ještě za 5000 Kč
a máte dopravu ZDARMA!


Dámske zimní boty Etnies


Dámske zimní boty Etnies


Dámske zimní boty Etnies

Teplý vnitřek a vyšší konstrukce. Tak přesně to jsou věci, pro které máme rády dámské boty na zimu. Některé modely navíc mívají teplý hřejivý kožíšek jakožto podšívku vnitřku boty, protiskluzový vzorek nebo speciální úpravy, které zajišťují, že boty vydrží déle než jednu sezónu. Na Esatna.cz však naleznete i modely nízkoprofilové. Důležité je, že máme spoustu velikostí, takže si vybere doopravdy každá z vás, a že máme širokou nabídku barev a značek. Vybírejte z klasických skate značek anebo z modelů elegantních či luxusních. Ani takové nám tu totiž nechybí.

První společnost vlastněná skateboardistou

Etnies bylo založeno v roce 1986 jako první skateboardistou vlastněná a provozovaná společnost vyrábějící Etnies boty a oblečení. Boty Etnies byly zaměřeny na akční sporty. Značka Etnies nebyla pouze společností, která vyrobila první pro model skateových bot, ale byla průkopníkem nových technologií a navždy změnila průmysl v oboru skateboardových bot. Dnešní vizí Etnies, vedenou vlastníkem Pierre Andre Seinzerguesem, je zůstat nejlepší společností v oblasti akčních sportů, která vytváří inovativní produkty, které nabízejí styl, komfort a maximální ochranu.

Značka Etnies následuje své kořeny sponzorováním nejlepších sportovců v oblasti skateboardingu, surfingu, snowboardingu, motokrosu a BMX. Boty Etnies obouvají hvězdy skateboardingu jako např. Ryan Sheckler, Nick Garcia, Jose Rojo, jezdci BMX Aaron Ross, Nathan Williams, motokrosoví jezdci Todd Potter, Chad Reed, surfisti Mason Ho, Benji Weatherly, snowboardisté JP Walker, Danny Larsen, Steve Gruber. Kromě bot Etnies nabízí značka stylové oblečení pro mladé.

Etnies Nahoru