0,
Cena celkem: 0 Kč
Nakupte ještě za 5000 Kč
a máte dopravu ZDARMA!


Dětské jarní bunda Etnies


Dětské jarní bunda Etnies


Dětské jarní bunda Etnies

I na jaře je často počasí pod psa. A nechcete-li mít dítě rozmrzelé, případně dokonce nemocné, doporučujeme ho vybavit pořádným svrškem. Takové jarní bundy dětské přímo určené na nevyzpytatelné jarní měsíce jsou ideální volbou. Bývají z lehčích materiálů tak, aby v nich nebylo příliš horko, a zároveň mohou mít voděodolnou membránu, která se postará o to, aby bunda nepromokla ani při dešti. Na našem eshopu naleznete velké množství barevných variant, střihů a také velikostí, takže ať už máte doma dívku či chlapce, určitě u nás vyberete. Zkuste i některé limitované kolekce bund.

První společnost vlastněná skateboardistou

Etnies bylo založeno v roce 1986 jako první skateboardistou vlastněná a provozovaná společnost vyrábějící Etnies boty a oblečení. Boty Etnies byly zaměřeny na akční sporty. Značka Etnies nebyla pouze společností, která vyrobila první pro model skateových bot, ale byla průkopníkem nových technologií a navždy změnila průmysl v oboru skateboardových bot. Dnešní vizí Etnies, vedenou vlastníkem Pierre Andre Seinzerguesem, je zůstat nejlepší společností v oblasti akčních sportů, která vytváří inovativní produkty, které nabízejí styl, komfort a maximální ochranu.

Značka Etnies následuje své kořeny sponzorováním nejlepších sportovců v oblasti skateboardingu, surfingu, snowboardingu, motokrosu a BMX. Boty Etnies obouvají hvězdy skateboardingu jako např. Ryan Sheckler, Nick Garcia, Jose Rojo, jezdci BMX Aaron Ross, Nathan Williams, motokrosoví jezdci Todd Potter, Chad Reed, surfisti Mason Ho, Benji Weatherly, snowboardisté JP Walker, Danny Larsen, Steve Gruber. Kromě bot Etnies nabízí značka stylové oblečení pro mladé.

Etnies Nahoru