0,
Cena celkem: 0 Kč
Nakupte ještě za 5000 Kč
a máte dopravu ZDARMA!


Dětské skate boty Etnies


Dětské skate boty Etnies


Dětské skate boty Etnies

V případě, že máte doma malého skejťáka nebo skejťačku, připravte se, že ho či ji budete muset vybavit také pořádnou obuví. Při jízdě na prkně totiž dochází k poměrně intenzivnímu zatížení chodidel. Při tricích, při dopadech i při skocích. Pak hledejte dětské skate tenisky. Ty mívají tlumící systém, protiskluzový grip nebo třeba zpevněnou špičku pro větší odolnost při namáze bot na skateboardu. Máme velké množství značek, barev, modelů a také velikostí, takže ať má vaše dítě malou nožku nebo ploutev, budete mít kousek pro obě z nich.

První společnost vlastněná skateboardistou

Etnies bylo založeno v roce 1986 jako první skateboardistou vlastněná a provozovaná společnost vyrábějící Etnies boty a oblečení. Boty Etnies byly zaměřeny na akční sporty. Značka Etnies nebyla pouze společností, která vyrobila první pro model skateových bot, ale byla průkopníkem nových technologií a navždy změnila průmysl v oboru skateboardových bot. Dnešní vizí Etnies, vedenou vlastníkem Pierre Andre Seinzerguesem, je zůstat nejlepší společností v oblasti akčních sportů, která vytváří inovativní produkty, které nabízejí styl, komfort a maximální ochranu.

Značka Etnies následuje své kořeny sponzorováním nejlepších sportovců v oblasti skateboardingu, surfingu, snowboardingu, motokrosu a BMX. Boty Etnies obouvají hvězdy skateboardingu jako např. Ryan Sheckler, Nick Garcia, Jose Rojo, jezdci BMX Aaron Ross, Nathan Williams, motokrosoví jezdci Todd Potter, Chad Reed, surfisti Mason Ho, Benji Weatherly, snowboardisté JP Walker, Danny Larsen, Steve Gruber. Kromě bot Etnies nabízí značka stylové oblečení pro mladé.

Etnies Nahoru