0,
Cena celkem: 0 Kč
Nakupte ještě za 5000 Kč
a máte dopravu ZDARMA!


Dětské zimní boty Etnies


Dětské zimní boty Etnies


Dětské zimní boty Etnies

Závěje sněhu, mráz anebo všudypřítomný rozmočený sníh? Ať už je to cokoliv, vaše děti by měly mít pořádně dětské boty na zimu. Takové jim totiž jejich nohy náchylné na zimu dvojnásob uchovají pěkně v teple. Před závěji a zapadáváním sněhu do vnitřku bot zase ochrání boty s vyvýšenou konstrukcí. Vyberte z široké nabídky značek a modelů ty, které se líbí vám i dětem. Věříme, že díky počtu modelů na Esatna.cz se hravě shodnete. A určitě to nebude stát ani velkou porci času. Což je celkem výhoda úplně pro všechny. Příjemné nakupování na zimu z pohodlí a teplíčka domova.

První společnost vlastněná skateboardistou

Etnies bylo založeno v roce 1986 jako první skateboardistou vlastněná a provozovaná společnost vyrábějící Etnies boty a oblečení. Boty Etnies byly zaměřeny na akční sporty. Značka Etnies nebyla pouze společností, která vyrobila první pro model skateových bot, ale byla průkopníkem nových technologií a navždy změnila průmysl v oboru skateboardových bot. Dnešní vizí Etnies, vedenou vlastníkem Pierre Andre Seinzerguesem, je zůstat nejlepší společností v oblasti akčních sportů, která vytváří inovativní produkty, které nabízejí styl, komfort a maximální ochranu.

Značka Etnies následuje své kořeny sponzorováním nejlepších sportovců v oblasti skateboardingu, surfingu, snowboardingu, motokrosu a BMX. Boty Etnies obouvají hvězdy skateboardingu jako např. Ryan Sheckler, Nick Garcia, Jose Rojo, jezdci BMX Aaron Ross, Nathan Williams, motokrosoví jezdci Todd Potter, Chad Reed, surfisti Mason Ho, Benji Weatherly, snowboardisté JP Walker, Danny Larsen, Steve Gruber. Kromě bot Etnies nabízí značka stylové oblečení pro mladé.

Etnies Nahoru