Dámské snowboardové helmy

Adrenalinové atrakce nejsou dávno chlapskou výsadou. Snowboardu u nás propadly tisíce holek a i ty přece potřebují spolehlivé chrániče. Máte rády snownoard a sháníte hezké a pohodlné přilby v dívčích velikostech? Vyberete si nějakou u nás se zajímavými vzory a barvami, které vás nejen 100% ochrání, ale budete v nich i dobře vypadat!
 • POC Fornix actinium pink
  Doprava zdarma -30%

  POC Fornix actinium pink

  Přilba Poc Fornix actinium pink Velmi lehká, výborně odvětraná přilba s dostatkem bezpečnsotních prvků. EPS jádro s velmi povedeným tvarem, regulovatelným systémem odvětrávání je doplněno o aramidovou pleteninu, která protkává vršek jádra a zabazpečuje tak zvýšenou ochranu v případě pádu. Technické detaily: In-mold konstrukce s EPS jádrem. Aramidové výztuhy . Regulovatelné odvětrávání . Recco . Odvětrávání na brýle .Pevný klip na brýle .Jednoduché nastavení velikosti .Váha: 420 g. Certifikace: EN 1077-B, ASTM 2040.
  3 073 Kč
 • POC Auric Cut Actinium pink
  Doprava zdarma -30%

  POC Auric Cut Actinium pink

  helma POC Auric Cut Actinium pink Dámská helma POC . Zvýšená ochrana uší a spánků. EPP jádro vydrží i opakované nárazy. Nejenom pro freestyle a slopestyle, multi-impact EPP jádro odolávající i opakovaným nárazům, zesílená, vstřikovaná vnější ABS skořepina, kompatibilní pro užití s čepicí nebo lyžařskými brýlemi nošenými pod helmou, dvě verze ušnic v balení, odnímatelný klip na brýle, certifikace EN 1077-B, ASTM 2040, váha 500 g
  3 283 Kč
 • Anon Greta imperial purple
  Doprava zdarma -30%

  Anon Greta imperial purple

  helma Anon Greta imperial purple Dámská snowboardová helma v jednoduchém stylu pro kreativní jízdu. Horká novinka pro sezónu 2016 Anon Greta disponuje velmi odolnou ABS konstrukcí s hřejivou fleecovou hřejivou podšívkou. Helma je vybavena pasivní ventilací s kanálky pro odvod vlhkosti ze snowboardových brýlí, díky čemuž se brýle nezamlžují. konstrukce Endura-Shell ABS. pasivní ventilace - pasivní větrací kanálky integrované do helmy čerpají čerstvý vzduchu vpředu a odvádí vlhkost ven vzadu. Tyto vestavěné kanály pomáhají udržet brýle bez nežádoucího zamlžování skel. fleecová vložka. větrací kanálky pro brýle. kompatibilní s audio systémem. certifikace - ASTM 2040, CE 1077B, CE 1078:2012 + A1:2012, CPSC. hmotnost - 595 g.
  1 449 Kč
 • Anon Griffon curry yellow
  Doprava zdarma -30%

  Anon Griffon curry yellow

  2 695 Kč
 • Anon Keira apres black
  Doprava zdarma -30%

  Anon Keira apres black

  helma Anon Keira apres black dámská helma, splňuje evropské bezpečnostní normy CE 1077 (přilby pro sjezdové lyžování a snowboarding) a ASTM 2040, je nárazuvzdorná, má ultra lehkou In-mold polykarbonátovou skořepinu, která je odolná a má dlouh
  2 891 Kč
 • Anon Wren white
  Doprava zdarma -30%

  Anon Wren white

  helma Anon Wren white Dámská snowboardová helma s malým pevným kšiltem Anon Wren disponuje velmi odolnou ABS konstrukcí s hřejivou fleecovou podšívkou s dlouhým vlasem. V zadní části se nachází Boa kolečko pro snadné nastavení velikosti. Helma je vybavena pasivní ventilací s kanálky pro odvod vlhkosti ze snowboardových brýlí, díky čemuž se brýle nezamlžují. Vnitřní konstrukce umožňuje nosit popruh brýlí pod helmou. Konstrukce Endura-Shell. pasivní ventilace. nastavení velikosti BOA. přezky Fidlock. fleecová podšívka. větrací kanálky pro brýle. kompatibilní se systémem Skullcandy ASFX Audio. certifikace - ASTM 2040, CE 1077B. hmotnost - 547 g.
  2 310 Kč
 • Anon Greta tiki
  Doprava zdarma -30%

  Anon Greta tiki

  helma Anon Greta tiki Dámská snowboardová helma v jednoduchém stylu pro kreativní jízdu. Horká novinka pro sezónu 2016 Anon Greta disponuje velmi odolnou ABS konstrukcí s hřejivou fleecovou hřejivou podšívkou. Helma je vybavena pasivní ventilací s kanálky pro odvod vlhkosti ze snowboardových brýlí, díky čemuž se brýle nezamlžují. konstrukce Endura-Shell ABS. pasivní ventilace - pasivní větrací kanálky integrované do helmy čerpají čerstvý vzduchu vpředu a odvádí vlhkost ven vzadu. Tyto vestavěné kanály pomáhají udržet brýle bez nežádoucího zamlžování skel. fleecová vložka. větrací kanálky pro brýle. kompatibilní s audio systémem. certifikace - ASTM 2040, CE 1077B, CE 1078:2012 + A1:2012, CPSC. hmotnost - 595 g.
  1 449 Kč
 • Picture Tempo pink
  Doprava zdarma -30%

  Picture Tempo pink

  Picture Tempo pink snowboardová helma Picture vhodná na lyže i snowboard - splňuje evropské bezpečností normy CE EN 1077 (helmy pro sjezdové lyžování a snowboarding), absorpční vrstva z EPS pěny, vypolstrována vyjímatelná vložka, která je z prodyšného materiálu, odnímatelné ušní chrániče, poutko pro uchycení brýlí, zapínání pomocí přezky, pod bradou je měkké polstrování proti odření, 8 větracích otvorů, vyrobena z recyklovaného materiálu, velikost S: 54 - 56 cm, M: 56 - 58 cm, hmotnost 441 g
  1 365 Kč
 • Picture Hubber 3.0 night blue
  Doprava zdarma -30%

  Picture Hubber 3.0 night blue

  1 960 Kč
 • Poc Skull X lead blue
  Doprava zdarma -6%

  Poc Skull X lead blue

  Přilba Poc Skull X lead blue Přilba je jedním z bestsellerů značky POC. Přilba inspirována závodnímy model. Hlavní devizou této přilby je EPP jádro, které je schopné absorbovat vícenásobné rázy, aramidová výztuha v týlu a odolná PC/ABS skořepina. Vhodná pro aktivní lyžaře hledající opravdu bezepčnou přilbu s pevnými ušnicemi. Technické detaily: vstřikovaná PC/ABS skořepina. multi-impact EPP jádro. Aramidová výztuha v týlní části. komfortní výstelky s Polygiene úpravou. vnitřní systém odvětrávání. ušní prostor pro minimalizaci omezení vnímání. odnímatelný klip na brýle. Váha: 550 g. Certifikace: EN 1077-A.
  4 926 Kč
 • Poc Skull X actinium pink
  Doprava zdarma -6%

  Poc Skull X actinium pink

  4 926 Kč
 • Poc Receptor Bug granate red
  Doprava zdarma -6%

  Poc Receptor Bug granate red

  Přilba Poc Receptor Bug granate red Oceněný design a bezpečnost.Patentovaný VDSAP systém se dvěma překrývajícími se skořápinami, chránící před ostrými předměty a zároveň poskytuje nastavení větrání. Pokročilá vnější skořepina ABS vytváří robustní bariéru před nárazem, zatímco polykarbonát EPS vnitřní vložky, poskytuje absorpce nárazu.
  3 845 Kč
 • Poc Receptor Bug calcite beige
  Doprava zdarma -6%

  Poc Receptor Bug calcite beige

  Přilba Poc Receptor Bug calcite beige Oceněný design a bezpečnost.Patentovaný VDSAP systém se dvěma překrývajícími se skořápinami, chránící před ostrými předměty a zároveň poskytuje nastavení větrání. Pokročilá vnější skořepina ABS vytváří robustní bariéru před nárazem, zatímco polykarbonát EPS vnitřní vložky, poskytuje absorpce nárazu.
  3 845 Kč
 • Poc Receptor Bug adjustable 2.0 calcite beige
  Doprava zdarma -6%

  Poc Receptor Bug adjustable 2.0 calcite beige

  4 362 Kč
 • Poc Skull X white
  Doprava zdarma -6%

  Poc Skull X white

  4 926 Kč
 • Poc Skull X black
  Doprava zdarma -6%

  Poc Skull X black

  Přilba Poc Skull X black Přilba je jedním z bestsellerů značky POC. Přilba inspirována závodnímy model. Hlavní devizou této přilby je EPP jádro, které je schopné absorbovat vícenásobné rázy, aramidová výztuha v týlu a odolná PC/ABS skořepina. Vhodná pro aktivní lyžaře hledající opravdu bezepčnou přilbu s pevnými ušnicemi. Technické detaily: vstřikovaná PC/ABS skořepina. multi-impact EPP jádro. Aramidová výztuha v týlní části. komfortní výstelky s Polygiene úpravou. vnitřní systém odvětrávání. ušní prostor pro minimalizaci omezení vnímání. odnímatelný klip na brýle. Váha: 550 g. Certifikace: EN 1077-A.
  4 926 Kč
 • Poc Skull X red
  Doprava zdarma -6%

  Poc Skull X red

  Přilba Poc Skull X red Přilba je jedním z bestsellerů značky POC. Přilba inspirována závodnímy model. Hlavní devizou této přilby je EPP jádro, které je schopné absorbovat vícenásobné rázy, aramidová výztuha v týlu a odolná PC/ABS skořepina. Vhodná pro aktivní lyžaře hledající opravdu bezepčnou přilbu s pevnými ušnicemi. Technické detaily: vstřikovaná PC/ABS skořepina. multi-impact EPP jádro. Aramidová výztuha v týlní části. komfortní výstelky s Polygiene úpravou. vnitřní systém odvětrávání. ušní prostor pro minimalizaci omezení vnímání. odnímatelný klip na brýle. Váha: 550 g. Certifikace: EN 1077-A.
  4 926 Kč
 • Poc Receptor Bug uranium black
  Doprava zdarma -6%

  Poc Receptor Bug uranium black

  Přilba Poc Receptor Bug uranium black Oceněný design a bezpečnost.Patentovaný VDSAP systém se dvěma překrývajícími se skořápinami, chránící před ostrými předměty a zároveň poskytuje nastavení větrání. Pokročilá vnější skořepina ABS vytváří robustní bariéru před nárazem, zatímco polykarbonát EPS vnitřní vložky, poskytuje absorpce nárazu.
  3 845 Kč
 • Poc Receptor Bug bohrium red
  Doprava zdarma -6%

  Poc Receptor Bug bohrium red

  Přilba Poc Receptor Bug bohrium red Oceněný design a bezpečnost.Patentovaný VDSAP systém se dvěma překrývajícími se skořápinami, chránící před ostrými předměty a zároveň poskytuje nastavení větrání. Pokročilá vnější skořepina ABS vytváří robustní bariéru před nárazem, zatímco polykarbonát EPS vnitřní vložky, poskytuje absorpce nárazu.
  3 845 Kč
 • Poc Receptor Bug lead blue
  Doprava zdarma -6%

  Poc Receptor Bug lead blue

  Přilba Poc Receptor Bug lead blue Oceněný design a bezpečnost.Patentovaný VDSAP systém se dvěma překrývajícími se skořápinami, chránící před ostrými předměty a zároveň poskytuje nastavení větrání. Pokročilá vnější skořepina ABS vytváří robustní bariéru před nárazem, zatímco polykarbonát EPS vnitřní vložky, poskytuje absorpce nárazu.
  3 845 Kč

12

Fullface ochranné helmy

Dámské helmy na snowboard - fullface helmy, Anon, Bern, Burton, Roxy
Balík Na poštu je nová služba České pošty, která Vám přináší možnost zvolit si pobočku, na které bude Vaše zásilka připravena k vyzvednutí již následující pracovní den po podání.

Zadejte název nebo PSČ obce, ve které si přejete zásilku vyzvednout na pobočce ČP.

Město / obec

PSČ

Legenda

Otevírací doba provozovny Otevírací doba provozovny
Bankomat na poště Bankomat na poště
Příjem balíkových a listovních zásilek a peněžních poukázek Příjem balíkových a listovních zásilek a peněžních poukázek
Parkoviště u provozovny Parkoviště u provozovny
Prodloužená otevírací doba provozovny – po 18.00 Prodloužená otevírací doba provozovny – po 18.00

Potvrdit x

Tento web používá cookies

Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Cookies