Páteřáky - chrániče páteře

Kvalitní páteřák je základní ochrannou pomůckou na snowboard, bez kterého byste vůbec neměli vyjet na rampu, náročnou sjezdovku nebo když chcete zkoušet složité triky. Ty nejlepší, co maximálně přispívají k ochraně vašich zad, najdeš v našem obchodě! Vhodné jsou pro akrobatické i rekreační lyžování. Pokud se chystáte na svah, kupte si vhodný chránič páteře na snowboard!
 • chránič POC Spine VPD 2.0 Comp Back Jr uranium black
  Doprava zdarma

  chránič POC Spine VPD 2.0 Comp Back Jr uranium black

  podzim/zima 2017
  3 840 Kč
 • chránič POC Spine VPD Air Vest cubane blue
  Doprava zdarma

  chránič POC Spine VPD Air Vest cubane blue

  4 140 Kč
 • chrániče Slytech Backpro Flexi XT Lite black
  Doprava zdarma

  chrániče Slytech Backpro Flexi XT Lite black

  podzim/zima 2017
  4 699 Kč
 • chrániče Slytech Vest Backpro Flexi XT Snow black
  Doprava zdarma

  chrániče Slytech Vest Backpro Flexi XT Snow black

  podzim/zima 2017
  4 199 Kč
 • POC Spine VPD system vest uranium black Regular
  Doprava zdarma -20%

  POC Spine VPD system vest uranium black Regular

  podzim/zima 2016
  5 952 Kč
 • POC Spine VPD 2.0 Back uranium black
  Doprava zdarma

  POC Spine VPD 2.0 Back uranium black

  Unisex chránič POC Spine VPD 2.0 Back uranium black Unisex chránič POC nabízí velkou volnost pohybu a vysokou úroveň ochrany pro záda. VPD se přizpůsobí tvaru vašeho těla, ale když je vystaven nárazu, materiál ztuhne a má vlastnost extrémní absorpce nárazu. Ramenní popruhy a optimálně velký pásový pruh zajistí, že chránič páteře zůstane bezpečně a pohodlně na svém místě. Tří vrstvý VPD 2.0 chránič páteře. Flexibilní a lehká konstrukce. Vysoce prodyšný pro maximální komfort. 3D síťovina na zádní části
  3 290 Kč
 • POC Spine VPD 2.0 Vest black Regular
  Doprava zdarma

  POC Spine VPD 2.0 Vest black Regular

  chránič POC Spine VPD 2.0 Vest black Regular Pánský chránič z materiálu VPD, který má jedinečné vlastnosti - do chvíle nárazu je měkký a elastický ale v případě nárazu ztuhne a projeví se u něj jeho extrémní schopnost pohltit energii. Každému se přizpůsobí tak, aby perfektně seděl, extra lehký, přizpůsobí se síle nárazu, certifikován na nevyšší úroveň motocyklového standardu. Chránič lze v případě potřeby (např. praní vesty) vyjmout.
  6 340 Kč
 • Syltech Backpro One Naked green
  Doprava zdarma

  Syltech Backpro One Naked green

  chránič Slytech Backpro One Naked green pánský chránič páteře . Zcela nový materiál Slytech One s progresivní ochranou - materiál se proporciálně přizpůsobuje síle nárazu. S výraznou rezervou překonává nejpřísnější normu EN 1621 Level 2, svými vlastnostmi se pohybuje na úrovni TOP modelů konkurence, která se však také prodává za TOP ceny!! Již předchůdce tohoto našeho modelu byl nejbezpečnějším chráničem páteře v testu časopisu dTest. Chránič nemá na sobě jediný tvrdý plast a skvělě se přizpůsobuje tělu - chránič tak nabízí bezkonkurenční komfort. Venting pattern - zcela nový materiál použití na vnitřní straně chrániče pro maximální odvětrávání zad, navíc díky novému tvaru otvorů ještě lepší odvětrávání celé plochy zad. Silikonem potažené vnitřní strany popruhů tak, aby neklouzaly. Vyvinuto, otestováno a především používáno předními světovými jezdci.
  2 799 Kč
 • Syltech Vest Backpro One black
  Doprava zdarma

  Syltech Vest Backpro One black

  podzim/zima 2015
  4 999 Kč
 • Syltech Backpro Noshock XT Naked blue
  Doprava zdarma

  Syltech Backpro Noshock XT Naked blue

  podzim/zima 2015
  od 4 175 Kč
 • Syltech Backpro Noshock XT Lite black
  Doprava zdarma

  Syltech Backpro Noshock XT Lite black

  podzim/zima 2015
  4 699 Kč
 • Syltech Vest Noshock Backpro XT black
  Doprava zdarma

  Syltech Vest Noshock Backpro XT black

  podzim/zima 2015
  6 499 Kč
 • Syltech Vest Noshock Backpro XT wms black
  Doprava zdarma

  Syltech Vest Noshock Backpro XT wms black

  podzim/zima 2015
  6 499 Kč
 • Poc Spine VPD 2.0 Back High Fives thallium green
  Doprava zdarma

  Poc Spine VPD 2.0 Back High Fives thallium green

  Unisex chránič POC Spine VPD 2.0 Back High Fives thallium green Unisex chránič POC nabízí velkou volnost pohybu a vysokou úroveň ochrany pro záda. VPD se přizpůsobí tvaru vašeho těla, ale když je vystaven nárazu, materiál ztuhne a má vlastnost extrémní absorpce nárazu. Ramenní popruhy a optimálně velký pásový pruh zajistí, že chránič páteře zůstane bezpečně a pohodlně na svém místě. Tří vrstvý VPD 2.0 chránič páteře. Flexibilní a lehká konstrukce. Vysoce prodyšný pro maximální komfort. 3D síťovina na zádní části
  3 290 Kč
 • Slytech Vest Backpro XT black
  Doprava zdarma -20%

  Slytech Vest Backpro XT black

  SLYTECH 2ND SKIN™ VEST BACKPRO XT spojuje náš nejbezpečnější chránič páteře s pohodlím a komfortem vestičky. Přiléhavá, ale přesto komfortní vesta VEST BACKPRO XT může být použita jak společně, tak i bez odnímatelného bederního pásu na suchý zip. Pokud je bederní pás použit, poskytuje dodatečnou oporu zádům a také zajišťuje lepší přilnutí chrániče k tělu. Chránič použitý ve vestě je naprosto shodný s tím z běžného páteřáku, včetně technologie FLOWMESH, díky které vesta nabízí skvělou ventilaci, a tím ještě větší komfort. Vesta nabízí neuvěřitelné pohodlí, dokonale padne na tělo: je ideální volbou pro téměř veškeré použití od běžného víkendového lyžování až po zdolávání těch nejnáročnějších volných terénů na Aljašce. Stejně jako základní model chrániče zad Slytech 2ND SKIN™ nabízí i VEST BACKPRO XT výrazné překonání nejpřísnějších standardů CE EN1621:2 Level 2.
  5 036 Kč
 • POC Spine VPD 2.0 Vest black
  Doprava zdarma

  POC Spine VPD 2.0 Vest black

  POC Spine VPD 2.0 Vest Více než dokonalý chránič páteře. Díky své minimalistické konstrukci nabízí velkou svobodu pohybu při zachování vysoké úrovně ochrany. Pružný materiál VPD 2.0 se přizpůsobí tvaru vašeho těla a pokud dojde k nárazu materiál ztuhne a absorbuje nárazovou energii. Ramenní popruhy a bederní pás zabezpečí, že je chránič páteře na svém místě, chrání Vás a přitom Vám umožňuje neomezený pohyb. Co je to technologie VPD Nová VPD 2.0 nabízí extrémní schopnost tlumení nárazů, což dává zcela novou alternativu v řešení tradičního kompromisu bezpečnostních prvků mezi flexibilitou a skutečnou ochranou. Vzhledem ke schopnosti materiálu opakovaně /Multi Impact/ přecházet z běžného pružného stavu do tvrdého v okamžiku nárazu, už má tento kompromis odpovídající POC bezpečné řešení. VPD 2.0 nabízí lepší ohebnost při nízkých teplotách a má zvýšenou odolnost proti roztržení. Pro další zvýšení odolnosti proti proražení mají chrániče páteře vložen list termoplastického polymeru v oblasti páteře. Inovovaná verze materiálu VPD 2.0 2.0 je stále velmi jemná na povrchu, měkká, pohodlná a přizpůsobí se každému tvaru postavy. Při nárazu, materiál tuhne a má extrémní schopnost absorbovat energii Multi Impact Mnohé chrániče jsou sice lehké, ale méně efektivní, pokud jde o tlumení nárazů. Další jsou lehké a správně ztlumí jednu ránu, ale druhá rána na už bude přenášet mnohem větší množství energie a třetí náraz ještě větší. VPD materiál zůstává na stejně vysoké úrovni absorpce. To je pro nás důležitý faktor, protože jsme přesvědčeni, že ochrana bude stejná jak během jednoho pádu, ale i opakovaně během celého cyklu použití.
  6 690 Kč
 • chránič POC Spine VPD Vest white
  Doprava zdarma

  chránič POC Spine VPD Vest white

  POC Spine VPD Vest Chránič páteře a vesta v jednom. Chránič lze v případě potřeby (např. praní vesty) vyjmout. Tento „páteřák' je vyroben z materiálu VPD, který má jedinečné vlastnosti. Až do chvíle nárazu je měkký a elastický. Každému se přizpůsobí tak, aby perfektně seděl. V momentě nárazu ztuhne a projeví se u něj jeho extrémní schopnost pohlcovat energii. Navíc tento extra lehký chránič funguje progresivně, což znamená, že se sám přizpůsobí síle nárazu. Multi Impact Mnohé chrániče jsou sice lehké, ale méně efektivní, pokud jde o tlumení nárazů. Další jsou lehké a správně ztlumí jednu ránu, ale druhá rána na už bude přenášet mnohem větší množství energie a třetí náraz ještě větší. VPD materiál zůstává na stejně vysoké úrovni absorpce. To je pro nás důležitý faktor, protože jsme přesvědčeni, že ochrana bude stejná jak během jednoho pádu, ale i opakovaně během celého cyklu použití.
  5 540 Kč
 • chránič Slytech Back Pro XT Lite blk
  Doprava zdarma -20%

  chránič Slytech Back Pro XT Lite blk

  Zcela jistě nejpopulárnější varianta nová generace chráničů páteře od značky Slytech přináší výrazně vyšší úroveň ochrany a také poskytovaného komfortu. Model BACKPRO představuje tu nejvhodnější alternativu chrániče páteře ?z nabídky Slytech. Díky novému materiálu Slytech 2ND Skin XT a nabízí bezkonkurenční bezpečnost a komfort pro všechny vyznavače zimních sportů, kteří hledají kvalitní ochranu a přitom hledí na svůj komfort. Varianta BACKPRO XT LITE je přímým nástupcem původního modelu Slytech 2ND Skin Bacpkro a přináší řadu změn - kromě zcela nového a výrazně bezpečnějšího materiálu, nabízí chránič taky zcela nový systém odvětrávání, díky kterému budou vaše záda příjemně odvětrávána i během dlouhých hodin používání chrániče. Možné je také samotný chránič vyndat ze svého "obalu" a obal jako takový například vyprat po sezoně. Kromě všech těchto "drobných" vylepšení a zlepšení nabízené ochrany o cca 20% oproti statšímu modelu nabízí nový model i významně sníženou doporučenou cenu !! Chránič páteře Slytech 2ND Skin XT Backpro Naked nabízí to nejdůležitější - maximální ochranu a doplňuje ho o skvělé doplňky pro zvýšení komfortu a to vše při atraktivní ceně. Samozřejmostí je plnění nejpřísnějších evropských norem EN 1621-1: Level 2, které s obrovskou rezervou překonává - prakticky o 50% !!! Graf ukazuje průběh přenosu sil při nárazových testech a porovnáná přenášené síly přes chránič v průbehu času po narázu (v milisekundách). Jak můžete vidět, oba materiály Slytech mají jednak mnohem nižší celkové přenesené síly a dále také mnohem plošší křivku - zde se projevuje absorční schopnosti našich materiálů a jejich okamžité reakci na danou sílu nárazu. Pro připomenutí - nejpřísnější norma EN 1621 úroveň 2 požaduje maximální přenos síly 9 kN - jak můžete na grafu vidět, oba naše materiály tuto laťku zdaleka překonávají. Je také důležité zdůraznit (což ostatně kladně hodnotil i časopis dTest), že naše chrániče Slytech na rozdíl od mnohé konkurence poskytují stejnou ochranu po celém chrániči. Mnozí naši konkurenti se také sice chlubí úrovní EN-1621, ale již neřikají, jak moc blízko nebo daleko od této hranice byly a navíc se většina výrobců zaměřuje na dobrou ochranu páteře, ale ochrana zbytku zad již značně pokulhává. Sami si můžete odhadnout, jak často lyžař nebo snowboardista padá přesně podle pravítka na prostředek svých zad. Nový materiál 2ND Skin XT posouvá ochranu zad a páteře do další úrovně i vůči našim vlastním starším modelům, které již tak dosahovali pouze těch nejlepších hodnocení v oblasti bezpečnosti. Např. v dTestu v ČR dosáhl na hodnocení ochrany 1,1 na škále od 1 do 5. Nyní tedy přinášíme chránič, který v našich interních testech ten starší překonává řádově o 20%!! Vlastnosti chrániče páteře Slytech BACKPRO XT Zcela nový materiál Slytech 2ND Skin XT s progresivní ochranou - materiál se proporciálně přizpůsobuje síle nárazu. S obrovskou rezervou překonává nejpřísnější normu EN 1621 Level 2 (je tak o cca 40 - 50% bezpečnější, než vyžaduje norma) Předchůdce tohoto modelu byl nejnebezpčnějším chráničem páteře v testu časopisu dTest Chránič nemá na sobě jedinný tvrdý plast a skvělě se přizpůsobuje tělu - chránič tak nabízí bezkonkurenční komfort Venting pattern - zcela nový materiál použití na vnitřní straně chrániče pro maximální odvětrávání zad Silikonem potažené vnitřní strany popruhů tak, aby neklouzaly Vyvinuto, otestováno a především používáno předními světovými jezdci
  3 540 Kč
 • chránič Slytech Back Pro XT Naked blue
  Doprava zdarma -20%

  chránič Slytech Back Pro XT Naked blue

  Nová generace chráničů páteře od značky Slytech přináší výrazně vyšší úroveň ochrany a také poskytovaného komfortu. Model NAKED je základním modelem chrániče páteře z nové generace Slytech 2ND Skin XT a nabízí zajímavou alternativu pro všechny vášnivé vyznavače zimních sportů, kteří hledají kvalitní ochranu. Chránič je zaměřen především na závodníky, kteří hledají nekompromisní ochranu a přitom hledají velice příznivou cenu. Chránič nabízí úplně stejný materiál jako komfortnější a o něco dražší modely - jedinný rozdíl "NAKED" oproti nejpopulárnějšímu modelu BACKPRO XT Lite je v absenci síťovaného a odvětrávaného obalu chrániče, který funguje především jako svkělý odvětrávací systém a také samozřejmě tento chrání samotný páteřák. Jinak ale tento "naháč" poskytuje úplně stejnou ochranu, jak vyšší modely z nové řady 2ND Skin XT. Chránič páteře Slytech 2ND Skin XT Backpro Naked nabízí to nejdůležitější - maximální ochranu. Nejlehčí a nejmenší chránič z celé řady si udržuje stejnou úroveň ochrany a komfortu bez doplňků, jež jsou sice příjemné, ale nikoliv nutné. Slytech Venting Pattern je systém, díky kterému vzduch při nošení proudí mezi zády a samotným chráničem čímž umožňuje odvětrávání zad. Samozřejmostí je plnění nejpřísnějších evropských norem EN 1621-1: Level 2, které s obrovskou rezervou překonává - prakticky o 50% !!! v Graf ukazuje průběh přenosu sil při nárazových testech a porovnáná přenášené síly přes chránič v průbehu času po narázu (v milisekundách). Jak můžete vidět, oba materiály Slytech mají jednak mnohem nižší celkové přenesené síly a dále také mnohem plošší křivku - zde se projevuje absorční schopnosti našich materiálů a jejich okamžité reakci na danou sílu nárazu. Pro připomenutí - nejpřísnější norma EN 1621 úroveň 2 požaduje maximální přenos síly 9 kN - jak můžete na grafu vidět, oba naše materiály tuto laťku zdaleka překonávají. Je také důležité zdůraznit (což ostatně kladně hodnotil i časopis dTest), že naše chrániče Slytech na rozdíl od mnohé konkurence poskytují stejnou ochranu po celém chrániči. Mnozí naši konkurenti se také sice chlubí úrovní EN-1621, ale již neřikají, jak moc blízko nebo daleko od této hranice byly a navíc se většina výrobců zaměřuje na dobrou ochranu páteře, ale ochrana zbytku zad již značně pokulhává. Sami si můžete odhadnout, jak často lyžař nebo snowboardista padá přesně podle pravítka na prostředek svých zad. Nový materiál 2ND Skin XT posouvá ochranu zad a páteře do další úrovně i vůči našim vlastním starším modelům, které již tak dosahovali pouze těch nejlepších hodnocení v oblasti bezpečnosti. Např. v dTestu v ČR dosáhl na hodnocení ochrany 1,1 na škále od 1 do 5. Nyní tedy přinášíme chránič, který v našich interních testech ten starší překonává řádově o 20%!! Vlastnosti chrániče páteře Slytech BACKPRO XT Zcela nový materiál Slytech 2ND Skin XT s progresivní ochranou - materiál se proporciálně přizpůsobuje síle nárazu. S obrovskou rezervou překonává nejpřísnější normu EN 1621 Level 2 (je tak o cca 40 - 50% bezpečnější, než vyžaduje norma) Předchůdce tohoto modelu byl nejnebezpčnějším chráničem páteře v testu časopisu dTest Chránič nemá na sobě jedinný tvrdý plast a skvělě se přizpůsobuje tělu - chránič tak nabízí bezkonkurenční komfort Venting pattern - pro odvětrávání zad Silikonem potažené vnitřní strany popruhů tak, aby se neklouzaly Vyvinuto, otestováno a především používáno předními světovými jezdci
  3 100 Kč
 • chránič Slytech Backprotector Lite (black)
  Doprava zdarma -40%

  chránič Slytech Backprotector Lite (black)

  chránič páteře Extrémně flexibilní a lehký chránič páteře Slytech 2nd Skin. Vyhodnocen jako nejbezpečnější v testu časopisu dTest č.11/2010. Umožní vám se volně pohybovat a zároveň vás chrání tím nejlepším možným způsobem. Ideální volba pro všechny!! Extrémně flexibilní a lehký chránič páteře Slytech 2nd Skin se díky svým jedinečným vlastnostem přizpůsobuje pohybům těla. Za jízdy se tak chránič pohybuje spolu s vámi a nijak vás neomezuje v pohybu na rozdíl od bežných chráničů. Pouze v případě nárazu se chránič okamžitě "zamkne" a poskytne ochranu vašim zádům v maximální možné míře podle nejpřísnějších standardů CE EN-1621/2. Model Slytech Backpro Lite je naším základním chráničem páteře v nové sezoně 2011 / 2012. Chrániř páteře je stejně důležitý jako helma - pokud je totiž správně navržený, dokáže vám bezpečně ochránit nejen samotnou páteř, ale i lopatky a kostrč. Bonusem navíc potom je opora bederní páteře. Všechny chrániče páteře Slytech splňují přísné normy EN 1621-2 (kromě modelu Superlight, který odpovídá certifikaci EN 1621-1). Abychom vám mohli dopřát absolutní volnost pohybu, není v našem chránič jediný kus tvrdého plastu. Naopak - použili jsme jsme speciální patentovaný materiál od Německé firmy SAS-TEC. Jedná se o polyuretanovou pěnu s tvarovou pamětí, která přejímá teplo od člověka a tím dochází ke změkčení materiálu, pokud je chránič extrémně zahřán, lze ho bez problému stočit do role. I v této situaci je však kdykoliv chránič připraven poskytnout ochranu podle certifikace EN-1621. Firma Slytech není žádným nováčkem na poli chráničů páteře. Již před více než 5 roky přišel Slytech s konceptem měkkého páteřáku - tedy mnohem dříve, než většina dnešní konkurence, jež se snaží dohnat to, co před několika lety zaspala. Naší hlavní předností je skutečnost, že neděláme žádné kompromisy pokud se jedná o bezpečnost našich produktů. Není tak náhodou, že chránič páteře Slytech 2nd Skin byl ohodnocen jako nejbezpeční v testu časopisu dTest č.11/2010 a celkově na třetím místě - lepší však byly pouze chrániče integrované do vesty, jež nabízí o něco vyšší komfort při používání. Mimořádně bezpečný chránič překonávající nejpřísnější normy CE EN-1621/2 Ergonomický design, jež maximálně přispívá ochraně vašich zad Nevídané pohodlí - chránič po zahřátí od těla nijak neomezuje v pohybu Chrání nejen páteř, ale i lopatky a kostrč; podporuje bederní oblast Bederní pás, volitelné popruhy i chránič kostrč se nastavují pomocí suchého zipu - lze tak naprosto přesně prizpůsobit chránič každému Máme velikost pro opravdu všechny - od těch nejmenších až po ty největší!! (velikost XS je vhodné již pro děti cca od 2 let) Dlouhá životnost materiálu (výrobce SAS-TEC uvádí životnost až 10 let) Nejbezpečnější chránič páteře v testu časopisu dTEST
  1 794 Kč

12

Chrániče páteře

Pátěřáky, chrániče páteře dokonale ochrání a neomezují, od značek Dainese, Icetools, POC, RED, Slytech.
Balík Na poštu je nová služba České pošty, která Vám přináší možnost zvolit si pobočku, na které bude Vaše zásilka připravena k vyzvednutí již následující pracovní den po podání.

Zadejte název nebo PSČ obce, ve které si přejete zásilku vyzvednout na pobočce ČP.

Město / obec

PSČ

Legenda

Otevírací doba provozovny Otevírací doba provozovny
Bankomat na poště Bankomat na poště
Příjem balíkových a listovních zásilek a peněžních poukázek Příjem balíkových a listovních zásilek a peněžních poukázek
Parkoviště u provozovny Parkoviště u provozovny
Prodloužená otevírací doba provozovny – po 18.00 Prodloužená otevírací doba provozovny – po 18.00

Potvrdit x

Tento web používá cookies

Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Ochrana osobních údajů