0,
Cena celkem: 0 Kč
Nakupte ještě za 5000 Kč
a máte dopravu ZDARMA!

Historie eŠatny

Je tomu už 19 let (psáno v roce 2020 :-) ) kdy jsme si pro Vás vymysleli nový koncept nakupování, který spojoval do té doby nevídanou možnost nákupu oblečení online a navíc jsme přidali funkci virtuální šatny (proto eŠatna), kde jste měli možnost si k sobě přiložit horní a spodní díl oblečení a tím si zkusit, jak věci pasují k sobě. Ano, dnes už se to zdá "trapný", ale v roce 2001 to bylo něco jako cesta na Mars, nebo břicho jako měl Bratt Pitt ve 20ti. Prostě sen všech :-)

ESATNA.CZ Vám už od roku 2001 přináší to nejlepší od Roxy, Billabong, Vans, RVCA, Dakine, Element, Nixon, Etnies, Ripcurl, Burton, Hurley, Animal, Femi Stories, Horsefeathers, Globe, GNU, Oakley, POC, Fox, Volcom a spousty dalších značek, jejichž kompletni seznam si můžete prohlednout zde.  Oblékneme Vás doslova od hlavy až k patě a Vaší domácí šatnu vybavíme na horké léto na pláži u moře, do vody i do kruté zimy na horách, stejně jako na cestu do školy, práce nebo na párty. Výběr necháváme na Vás, ale protože máme v nabídce přes 35.000 položek, což Vás může trošku rozhodit, tak jsme samozřejmě připraveni vždy poradit všem nerozhodným, stejně tak i těm, kdo potřebují více informací ke konkrétním produktům.

V roce 2020 přišel na svět Korona virus a s ním i nápad, jak eŠatnu změnit. Máme hodně zboží, máme hodně možností kde sehnat to co všichni chcete, ale určitá omezení společenského a ekonomického života způsobila, že už člověk musí myslet i na zadní kolečka a nakupovat výhodně, tedy levněji a proto se to stalo, proto se z eŠatny stal EŠATNA OUTLET, e-shop na jaký jste zvyklí, ale s cenami jako z říše snů! Na EŠATNA OUTLET máme veškeré zboží ve slevě 25% a více! Chceme, aby jste měli možnost u nás nakupovat jinak, nakupovat levněji.

Nakupování je příjemná droga, ale málokdo má dneska čas na prolézání obchodů a nákupních galerií. Ne všude mají všechno zboží pohromadě. Ne všude mají Vaší velikost. Taky otevřeno nemají úplně vždycky, kdy potřebujete. A ne v každém obchodě mají každou značku, jaká se Vám líbí. Ale u nás je to naštěstí jiné! 24 hodin denně jsme připraveni splnit Vaše přání si vybrat to pravé pro Vás od těch značek, které máte rádi. Bundy, trička, batohy, boty, boxerky, termo prádlo, peněženky, plavky, žabky a tuny dalších věcí. A aby toho nebylo málo a nebyli jsme jenom obyčejný "e-shop s hadrama," tak pro vás máme navíc ohromnou nabídku pro snowboarding a skateboard. Snowboardy, vázaní, helmy, skateboardy, longboardy, brýle i chániče. Vše pohromadě, ale přehledně roztříděné podle výrobců, typu nebo velikosti. Od všeho Vás dělí jen pár kliků na počítači,  tabletu, nebo v mobilu.

Nahoru