0,
Cena celkem: 0 Kč
Nakupte ještě za 1000 Kč
a máte dopravu ZDARMA!K2 BROADCAST

Katalogové číslo: 89559093
8 367 Kč 11 959 Kč
Sleva: 30%
Koupit

Pánský All-mountain snowboard K2 Broadcast.Technologie klenutí K2 Combination Camber v sobě kombinuje dvě konstrukční řešení a to klasický Camber profil a Rocker profil.

Délka 159 cm
Efektivní hrana 121,9 cm
Šířka nose 29,6 cm
Šířka waist 25 cm
Šířka tail 29,3 cm
Backstance 2 cm
Stance 56,5 cm
Váha jezdce OD 59 kg
Váha jezdce DO 104 kg
Rádius 8,1 m
Šířka normal
Určení All-mountain Freestyle
Konstrukce Camber
Typ Pánské

Tato kombinace přináší výhody obou konstrukcí, kterými je u Camber klenutí neuvěřitelná přesnost a odezva na upraveném terénu a v případě Rocker klenutí předvídatelnost a bezproblémové plutí na neupraveném povrchu. BAP jádro snowboardu v sobě kombinuje tři druhy dřeva z obnovitelných zdrojů, jejichž skladba v konečném důsledku zásadně ovlivňuje tuhost snowboardu, perfektní chování ve zkrutu při zatáčení a výrazně také výslednou váhu snowboardu.

Technologie laminace ICG 10 Biax Carbon Glas je tvořena 10ti unikátními pásky karbonu zakomponované do laminace, které se táhnou po stranách snowboardu od špičky k patce. Měkčí biaxiální laminace s dvojnásobně protkanými skelnými vlákny zajištující lehkost, výkon a měkčí flex snowboardu. Biaxiální laminace se aplikuje do vrchní a spodní vrstvy snowboardu a tímto kombinováním se společně s volbou dřeviny v jádru nastavuje požadovaná tuhost snowboardu, takže takto kombinovaná prkna se vyznačují měkším flexem. Velice rychlá a odolná skluznice skluznice Sintered 4000 se zesílenou vrstvou pro maximální životnost s rychlou absorbcí vosku a jeho udržení. Aplikována do snowboardů vyšších modelových řad díky svým špičkovým vlastnostem.

Parametry

  • PROHNUTÍ - Camber
  • ŠÍŘKA - Regular
  • TYP - Univerzální (Allmountain)

Pokud potřebujete více informací k tomuto produktu, napište nám na info@esatna.cz, rádi Vám pomůžeme.Novinky


Nahoru