0,
Cena celkem: 0 Kč
Nakupte ještě za 2000 Kč
a máte dopravu ZDARMA!Marker JESTER 16 ID black

Katalogové číslo: 51935740
Model: JESTER 16 ID
4 440 Kč 7 400 Kč
Sleva: 40%
Koupit
  • Skladem (1 ks) - ihned k odeslání nebo na prodejně za 1 den

Vázání MARKER Jester 16 ID 110mm Black

Vázání MARKER Jester 16 ID je určeno do nejnáročnějších podmínek pro freeride či freestyle. Extra odolné vázání s možností utažení až 16 DIN vyrobené z lehké slitiny magnesia. Jeho technologie SOLE.ID umožňuje vázání přizpůsobit tak aby vyhovovalo normám pro lyžařské nebo skialpinistické lyžáky. Tato technologie dává lyžaři maximální flexibilitu a může si zvolit zda si obuje skialpinistické boty, které mají vyšší podrážku, nebo klasické sjezdové boty. Nízká váha a profil, zkrácené těžiště a extra pevné spojení s lyží dělá z vázání Jester 16 ID vysoce výkonný produkt pro použití jak ve volném terénu tak ve snowparku.Vázání Jester 16 ID samozřejmě disponuje všemi nejmodernějšími bezpečnostními standardy značky MARKER.

Hmotnost: 2108 g
DIN utažení: 6.0 - 16.0 DIN
Doporučená hmotnost lyžaře: 60+ kg
Výška vázání: 22 mm
Šířka brzd: 110 mm

Sole.ID
Systém Sole.ID díky speciální podložce umožňuje nosit jakoukoliv lyžařskou botu. Ať už se jedná o klasické sjezdové boty, či skialpové boty můžete s vázáníním MARKER s technologií SOLE.ID přizpůsobit vaše vázání během chvilky. Kouzlo spočívá ve výškově nastavitelné kluzné desce, která se snadno ovládá a nijak nesnižuje výkonnost vázání. SOLE.ID splňuje normy ISO 5355 (alpine boots) a ISO 9523 (boots with touring soles).

AFD z nerezové oceli
Veškeré vázání značky MARKER jsou vybaveny pohyblivou podložkou, která zajišťuje bezpečnost vázání. Ve chvíli kdy je třeba aby vázání vypnulo, se špička boty hladce sveze po ocelové destičce a spolehlivě vypne. Destička umožňuje individuální nastavení pro perfektní funkčnost - od závodění, dětských vázání až po touringové potřeby.

Inter Pivot Heel
Extremné odolná konstrukce paty s možností utažení až 16 DIN zajistí vynikající držení lyžáku za každých podmínek.

Triple Pivot Light Toe 2
Kompaktní špička s vloženou pružinou spolu s kluznou deskou zajišťují kluzné prvky integrované do vázání pro velmi přesné uvolnění. Hliníková horní část zajistí potřebnou torzní tuhost s minimem přidáné váhy.

Magnesium Parts
Magnesium je nejlehčí a nejoodlnější slitina kovu, kterou lze pro výrobu vázání použít. Vázání je díky tomu lehčí a extrémně tuhé.

Pokud potřebujete více informací k tomuto produktu, napište nám na info@esatna.cz, rádi Vám pomůžeme.Novinky


Nahoru