0,
Cena celkem: 0 Kč
Nakupte ještě za 2000 Kč
a máte dopravu ZDARMA!Oakley Field Jacket MtDkGry/Clste /PRIZM Trail

Katalogové číslo: 89688397
Model: Field Jacket
3 498 Kč 5 830 Kč
Sleva: 40%
VYPRODÁNO

Sluneční brýle Oakley Field Jacket jsou špičkové sportovní sluneční brýle s novým nosníkem Advancer, který ovlivňuje proudění vzduchu, čímž zabraňuje mlžení a přehřívání. Zorník Prizm Trail s propustností 36% je vhodný do polojasného počasí.

Model umožňuje použití dioptrických čoček a nabízí široký úhel periferního pohledu pro silniční i horskou cyklistiku, trail running, adventure závodění a další aktivity. 
Tvar brýlí maximalizuje periferní úhel pohledu a navíc jde o model umožňující použití dioptrických čoček a vyměňovat stranice podle typu vaší přilby.

Materiál použitý na výrobu tohoto rámu je odlehčený plast, který je zárukou výjimečné spolehlivosti a odolnosti. Technologie použitá v čočkách pohlcuje 100% škodlivých UV paprsků.

HIGH DEFINITION OPTICS®High Definition Optics® (HDO®) je sbírka patentovaných technologií, díky které brýle Oakley splňují a předčí testovací normy American National Standards Institute pro optickou čirost, vizuální věrnost a odolnost proti nárazům.

UV Ochrana Poškození oka díky škodlivému ultrafialovému světlu muže vyústit až v kataraktu, pterygium nebo makulární degeneraci. Brýlové čočky z materiálu Plutonite® odfiltruje 100% všech UVA, UVB, UVC a škodlivé modré světlo až do 400nm. Chraňte své oči tím nejlepším co na trhu existuje.

Brýle Oakley jsou prošli po desetiletí mnohými inovacemi a i proto nabízí nekompromisní ochranu vašich očí proti nárazu. Použité materiály brýlových čoček nebo zorníků a konstrukce brýlových obrub těmi nejlepšími vývojáři, jsou špičkou ve světě sportu a optiky.

Prizm je unikátní technologie, která nabízí nevídanou kontrolu světelné propustnosti. Díky tomu skla zvyšují kontrast a ladí barvy, což umožňuje precizně naladit skla pro každou příležitost. 
Prizm road jsou ideální na silniční cyklistiku, protože zvýrazňují nerovnosti a překážky.

Pokud potřebujete více informací k tomuto produktu, napište nám na info@esatna.cz, rádi Vám pomůžeme.Nahoru