0,
Cena celkem: 0 Kč
Nakupte ještě za 2000 Kč
a máte dopravu ZDARMA!Oakley Holbrook XL MttBrwnTort / PRIZM Black

Katalogové číslo: 89688410
Model: Holbrook XL
2 343 Kč 3 905 Kč
Sleva: 40%
VYPRODÁNO

Sluneční brýle Oakley HOLBROOK XLjsou součástí nejnovější Oakley kolekce navržené pro muže.

Od roku 2018 se dočkali i majitelé větších obličejů :) Pro ně v Oakley udělali vetší velikost nejslušivějšího civilního modelu Holbrook s označením Holbrook XL. Užijte si nesmrtelnost tohoto kultovního modelu který se nikdy neokouká.

Materiál použitý na výrobu tohoto rámu je odlehčený plast, který je zárukou výjimečné spolehlivosti a odolnosti. Technologie použitá v čočkách pohlcuje 100% škodlivých UV paprsků.

HIGH DEFINITION OPTICS®High Definition Optics® (HDO®) je sbírka patentovaných technologií, díky které brýle Oakley splňují a předčí testovací normy American National Standards Institute pro optickou čirost, vizuální věrnost a odolnost proti nárazům.

 UV Ochrana Poškození oka díky škodlivému ultrafialovému světlu muže vyústit až v kataraktu, pterygium nebo makulární degeneraci. Brýlové čočky z materiálu Plutonite® odfiltruje 100% všech UVA, UVB, UVC a škodlivé modré světlo až do 400nm. Chraňte své oči tím nejlepším co na trhu existuje.

Brýle Oakley jsou prošli po desetiletí mnohými inovacemi a i proto nabízí nekompromisní ochranu vašich očí proti nárazu. Použité materiály brýlových čoček nebo zorníků a konstrukce brýlových obrub těmi nejlepšími vývojáři, jsou špičkou ve světě sportu a optiky.

Pokud potřebujete více informací k tomuto produktu, napište nám na info@esatna.cz, rádi Vám pomůžeme.Nahoru