0,
Cena celkem: 0 Kč
Nakupte ještě za 5000 Kč
a máte dopravu ZDARMA!Ride A-8 CLASSIC BLACK

Katalogové číslo: 90047411
Model: A-8
5 070 Kč 7 800 Kč
Sleva: 35%
Koupit

Pánské snowboardové vázání RIDE A-8 Classic 

Pánské snowboardové vázání RIDE A-8 je tuhý a výkonný model vázání od značky RIDE, který vyniká vysokou tuhostí díky nové hliníkové základně vázání a velmi tuhé nylonové patce vázání.

Vlastnosti:
A-Series Aluminium Chassis
Extrémně lehká a vysoce odolná hliníková konstrukce vázání s možností přesného nastavení na botu se systémem středového Micro disku, který zajišťuje snadné nastavení pozice vázání podle vámi vybraného postoje. Kvalitní hliníková základna je vyrobena z leteckého hliníku T6061.

Cored Nylon Highback
Tuhá a zároveň lehká patka vázání vyrobena z nylonu, který poskytuje perfektní mix opory a odezvy ve vázání.

Reversible Ankle Strap
Oboustranný nártový pásek je navržen tak, že je rozdělen na dvě části, přičemž každá z nich má odlišnou funkci. Jedna je tužší a zajišťuje potřebnou oporu, druhá část je měkčí a dodává potřebný komfort. Pásek je možné otáčet dle situace, tedy zda preferujete spíše komfort, či maximální oporu.

Minimalist Toe Strap with Overmold
Minimalistický a velmi lehký pásek, který se upíná přes špičku boty s přidanou vrstvou uretnu, která zajistí, že pásek zůstane přesně na svém místě.

A-Series TPU Basepad
Tenká uretanová podložka, které je pod vázáním na spodní straně a při namontovaném vázání tak funguje jako tlumící podložka, která perfektně pohlcuje veškeré nárazy a dopady.

Canted Footbed with PODS
Ultralehká podložka vázání, na které stojí bota využívá drobné úhly k vyrovnání kotníků a kolen do přirozenější polohy. Úhel podložky také poskytuje potřebnou páku pro dosažení maximálnho popu prkna.

Linkage Ratchets
Odlehčené ráčny ze slitin hliníku v nejnovějším designu v oblasti snowboardových ráčen, které zaručí hladké utahování a povolování. Výhodou je i konstrukce, která zajišťuje delší životnost plástových pásků.

Aluminium Micro-Disc
Miniaturní hliníkový disk pro uchycení vázání. Benefit je lepší přenos sil mezi vázáním a snowboardem a s tím spojené rychlejší reakce snowboardu. Micro-Disc je kromě klasických insertů kompatibilní také se systémy slot/channel, které používá například firma BURTON. 

MEN'S/UNISEX M L XL
US MEN'S 5 - 9 8 - 12 11 - 15
US WOMEN'S 6 - 10 9+ -
EU 36.5 - 42 40.5 - 46 44.5 - 50

Pokud potřebujete více informací k tomuto produktu, napište nám na info@esatna.cz, rádi Vám pomůžeme.Novinky


Nahoru