Sluchátka: to nejlepší pro vaše uši

V naší nabídce si určitě vybereš, ať hledáš klasické špunty do uší nebo tradiční velká a uzavřená sluchátka přes hlavu spojená robustním „mostem“. Pokud jezdíš a potřebuješ mít opravdovou svobodu pohybu, nepotřebuješ jen bezdrátová sluchátka. Určitě se mrkni na netradiční špunty Urbanears Medis, které díky patentované technologii Urbanears EarClick sedí v uchu skutečně dobře. A riders ocení i barevná sluchátka Skullcandy Cassette s odnímatelnými reproduktory, které schovají pod helmu nebo speciální mikinu s kapucí. Najdeš u nás i pouzdra na špunty, redukce na jacky, mini speakery, díky kterým uděláš pro všechny kolem rozjetou party. Veselá sluchátka v pletených obalech a s kočičími oušky od Neff, co sluší všem holkám, i basující monstra Wesc. Jsou Tvoje uši připravené na pořádnou hudební masáž? Tahle sluchátka Ti ji do uší napumpují!
 • Skullcandy Grind Wireless On-Ear royal/cream/blue
  novinka Doprava zdarma

  Skullcandy Grind Wireless On-Ear royal/cream/blue

  sluchátka přes uši Skullcandy Grind Wireless On-Ear royal/cream/blue Bezdrátová sluchátka s, s kterými zažijete velmi příjemné zážitky díky prvotřídním materiálům jako je pevná kovová čelenka, plyšové polštářky na uši a zvuk Supreme Sound™. Díky technologii Bluetooth se můžete kdykoliv a kdekoliv připojit ke svýmu telefonu či tabletu a vychutnat si hudbu až po dobu 12h. Pro snadnější život je na sluchátkách nainstalován mikrofon a ovladač pro rychlejší ovládání hlasitosti, přijímání hovorů či přepínání písniček.
  2 475 Kč
 • Skullcandy Grind Wireless On-Ear white/black/red
  novinka Doprava zdarma

  Skullcandy Grind Wireless On-Ear white/black/red

  sluchátka přes uši Skullcandy Grind Wireless On-Ear white/black/red Bezdrátová sluchátka s, s kterými zažijete velmi příjemné zážitky díky prvotřídním materiálům jako je pevná kovová čelenka, plyšové polštářky na uši a zvuk Supreme Sound™. Díky technologii Bluetooth se můžete kdykoliv a kdekoliv připojit ke svýmu telefonu či tabletu a vychutnat si hudbu až po dobu 12h. Pro snadnější život je na sluchátkách nainstalován mikrofon a ovladač pro rychlejší ovládání hlasitosti, přijímání hovorů či přepínání písniček.
  2 475 Kč
 • Skullcandy Inkd Wireless red/ black/black
  novinka Doprava zdarma

  Skullcandy Inkd Wireless red/ black/black

  sluchátka do uší Skullcandy Inkd Wireless red/ black/black Bezdrátová sluchátka s technologií Bluetooth pro připojení k telefonu nebo notebooku se zabudovaným mikrofonem a ovladačem pro snadnější přístup k hovorům nebo písničkám. Díky dobíjecí baterii si můžete vychutnávat svou oblíbenou hudbu až po dobu 8h. Velmi lehká, nízkoprofilová sluchátka s možností snadného uskladnění díky oboustrannému pásku za krkem.
  1 375 Kč
 • Skullcandy Smokin Buds 2 In Ear Wireless white/white/chrome Mic 3
  novinka Doprava zdarma

  Skullcandy Smokin Buds 2 In Ear Wireless white/white/chrome Mic 3

  sluchátka do uší Skullcandy Smokin Buds 2 In Ear Wireless white/white/chrome Mic 2 Bezdrátová sluchátka s Bluetooth® pro připojení k telefonu s vestavěným ovladačem a mikrofonem pro snadnější ovládání hlasitosti, písniček a hovorů, která vydrží nabitá až 6h. Smoking Buds 2 jsou velmi přizpůsobitelná a mají lehký, odnímatelný pásek za krkem pro uložení kabelu.
  1 650 Kč
 • Skullcandy Grind Wireless On-Ear black/chrome/black
  novinka Doprava zdarma

  Skullcandy Grind Wireless On-Ear black/chrome/black

  sluchátka přes ušiSkullcandy Grind Wireless On-Ear black/chrome/black Bezdrátová sluchátka s, s kterými zažijete velmi příjemné zážitky díky prvotřídním materiálům jako je pevná kovová čelenka, plyšové polštářky na uši a zvuk Supreme Sound™. Díky technologii Bluetooth se můžete kdykoliv a kdekoliv připojit ke svýmu telefonu či tabletu a vychutnat si hudbu až po dobu 12h. Pro snadnější život je na sluchátkách nainstalován mikrofon a ovladač pro rychlejší ovládání hlasitosti, přijímání hovorů či přepínání písniček.
  2 475 Kč
 • Skullcandy Inkd 2.0 In-Ear w/ Mic 1 pink/black
  novinka

  Skullcandy Inkd 2.0 In-Ear w/ Mic 1 pink/black

  sluchátka do uší Skullcandy Inkd 2.0 In-Ear w/ Mic 1 pink/black Sluchátka s akustikou Supreme Sound™ a izolací šumu pro skvělé vychutnání si Tvojí hudby. Zabudovaný mikrofon s ovladačem pro snadné ovládání hovorů, přepínání písniček a ovládání hlasitosti. Dokonale plochý kabel, díky kterému se Ti sluchátka nebudou tolik zamotávat. V balení navíc další špunty do uší pro lepší držení v uších.
  550 Kč
 • Skullcandy Inkd Wireless white/gray/gray
  novinka Doprava zdarma

  Skullcandy Inkd Wireless white/gray/gray

  sluchátka do uší Skullcandy Inkd Wireless white/gray/gray Bezdrátová sluchátka s technologií Bluetooth pro připojení k telefonu nebo notebooku se zabudovaným mikrofonem a ovladačem pro snadnější přístup k hovorům nebo písničkám. Díky dobíjecí baterii si můžete vychutnávat svou oblíbenou hudbu až po dobu 8h. Velmi lehká, nízkoprofilová sluchátka s možností snadného uskladnění díky oboustrannému pásku za krkem.
  1 375 Kč
 • Skullcandy Jib In-Ear w/ O Mic gray/hot lime/hot lime
  novinka

  Skullcandy Jib In-Ear w/ O Mic gray/hot lime/hot lime

  sluchátka do uší Skullcandy Jib In-Ear w/ O Mic gray/hot lime/hot lime Lehká konstrukce a silikonové špunty ve dvou velikostech Ti zajistí skvělé držení v uších a perfektní zvukovou izolaci od okolí. Parametry: Průměr reproduktorů: 10 mm Frekvenční rozsah: 18 Hz – 20 kHz Impedance 32 Ohm Typ kabelu: TPE Délka kabelu: 1,2 m Konektor: jack 3,5 mm stereo Mikrofon
  275 Kč
 • Skullcandy Jib In-Ear w/ O Mic pink
  novinka

  Skullcandy Jib In-Ear w/ O Mic pink

  sluchátka do uší Skullcandy Jib In-Ear w/ O Mic pink Lehká konstrukce a silikonové špunty ve dvou velikostech Ti zajistí skvělé držení v uších a perfektní zvukovou izolaci od okolí. Parametry: Průměr reproduktorů: 10 mm Frekvenční rozsah: 18 Hz – 20 kHz Impedance 32 Ohm Typ kabelu: TPE Délka kabelu: 1,2 m Konektor: jack 3,5 mm stereo Mikrofon
  275 Kč
 • Skullcandy Jib In-Ear w/ O Mic red/black/black
  novinka

  Skullcandy Jib In-Ear w/ O Mic red/black/black

  sluchátka do uší Skullcandy Jib In-Ear w/ O Mic red/black/black Lehká konstrukce a silikonové špunty ve dvou velikostech Ti zajistí skvělé držení v uších a perfektní zvukovou izolaci od okolí. Parametry: Průměr reproduktorů: 10 mm Frekvenční rozsah: 18 Hz – 20 kHz Impedance 32 Ohm Typ kabelu: TPE Délka kabelu: 1,2 m Konektor: jack 3,5 mm stereo Mikrofon
  275 Kč
 • Skullcandy Smokin Buds 2 In-Ear Wireless black/red/red
  novinka Doprava zdarma

  Skullcandy Smokin Buds 2 In-Ear Wireless black/red/red

  sluchátka do uší Skullcandy Smokin Buds 2 In-Ear Wireless black/red/red Bezdrátová sluchátka s Bluetooth® pro připojení k telefonu s vestavěným ovladačem a mikrofonem pro snadnější ovládání hlasitosti, písniček a hovorů, která vydrží hrát až 6h. Smoking Buds 2 jsou velmi přizpůsobitelná a mají lehký, odnímatelný pásek za krkem pro uložení kabelu.
  1 650 Kč
 • Skullcandy Chops Bud Hanger w/o Mic swirl/black/grey

  Skullcandy Chops Bud Hanger w/o Mic swirl/black/grey

  sluchátka Skullcandy Chops Bud Hanger w/o Mic swirl/black/greyk závěsná sluchátka za uši s vynikajícím zvukem. Vhodná pro sport a aktivní pohyb. Mikrofon. Pozlacený jack 3,5mm. Impedance 32 Ohms. Typ kabelu TPE. Délka kabelu: 1.2m. Průměr reproduktorů: 15mm. frekvenční rozsah: 18 Hz - 20 kHz.
  550 Kč
 • Vans Earphones red
  -6%

  Vans Earphones red

  sluchátka Vans Earphones red Sluchátka do uší, dobře sedí, nevypadávají z uší, působí komfortně i při celodenním nošení. Sluchátka mají silikonové nástavce různých velikostí, a součásti sluchátek je i malý obal na zip pro uskladnění sluchátek. Rozsah sluchátek je 20 Hz – 20 kHz, impendance 16 ohmů, citlivost 104 dB. Délka 120 cm. Hmotnost 13 g.
  649 Kč
 • Skullcandy Chops Bud w/o Mic Hanger teal/green/green

  Skullcandy Chops Bud w/o Mic Hanger teal/green/green

  sluchátka Skullcandy Chops Bud w/o Mic Hanger teal/green/green závěsná sluchátka za uši s vynikajícím zvukem. Vhodná pro sport a aktivní pohyb. Mikrofon. Pozlacený jack 3,5mm. Impedance 32 Ohms. Typ kabelu TPE. Délka kabelu: 1.2m. Průměr reproduktorů: 15mm. frekvenční rozsah: 18 Hz - 20 kHz.
  550 Kč
 • Skullcandy Riot w/Mic In-Ear locals only/gitd/gitd

  Skullcandy Riot w/Mic In-Ear locals only/gitd/gitd

  sluchátka Skullcandy Riot w/Mic In-Ear locals only/gitd/gitd Sluchátka do uší. Ovládání a mikrofon na kabelu. Plochý kabel. Kompatibilní se všemi systémy. Materiál náušníků: Silikon. Frekvenční rozsah 20 - 20.000 Hz. Impedance 16 ?. Kabel 1,3 m. Konektor 3,5 Jack.
  687 Kč
 • Skullcandy Smokin Bud w/Mic 2 In-Ear ill famed/purple/cream

  Skullcandy Smokin Bud w/Mic 2 In-Ear ill famed/purple/cream

  sluchátka Skullcandy Smokin Bud w/Mic 2 In-Ear ill famed/purple/cream Sluchátka s pasivním potlačením hluku. Silikonový těsnící konus, díky kterému sluchátka dokonale drží v uchu, slouží jako pasivní snížení hluku, takže při poslechu vaší hudby nebudete rušeni okolím. Sluchátka obsahují mikrofon kompatibilní s iPhonem. Sluchátka s mikrofonem jsou prioritně kompatibilní s iPhony a iPody a výrobce nezaručuje kompatibilitu s přístroji jiných značek. 9 mm reproduktory. silikonové kroužky pro snížení okolního hluku. lehce se přizpůsobí každému uchu. typ magnetu: NdFeB. frekvenční rozsah: 18 - 20K Hz. impedance: 16 ohm. typ kabelu: kabel potažený nylonem s regulátorem hlasitosti. délka kabelu: 1,3 m. konektor: zlacený 3,5 mm jack. součástí balení jsou 3 velikosti silikonových špuntů a saténový obal.
  825 Kč
 • Skullcandy Dime w/Mic In-Ear mash-up/clear/coral

  Skullcandy Dime w/Mic In-Ear mash-up/clear/coral

  sluchátka Skullcandy Dime w/Mic In-Ear mash-up/clear/coral lehká sluchátka se skvěle zpracovanými basy a vynikající izolaci okolního hluku. Dobře sedí, působí komfortně i při celodenním nošení. Jsou ideální pro užívání si hudby na cestách. Tyto unisex sluchátka do uší jsou kompatibilní s iPod, iPhone a iPad, mají vestavěný ovladač s mikrofonem s označením Mic1. Ten umožňuje přijímat a pokládat hovory i ovládat hudbu. Sluchátka Dime mají průměr reproduktorů 10 mm, frekvenční rozsah 18-20k Hz, impedanci 16 ohm, maximální vstupní výkon 5 mW, typ magnetu NdFeB. Kabel potažen nylonem, délka kabelu 1.2 m s 3.5 mm pozlaceným jack konektorem. Tuning Supreme Sound dodá vašim oblíbeným skladbám plnou škálu basů, přirozených hlasů a přesných výšek v co nejlepší tónové rovnováze. Supreme Sound byl vytvořen týmem světových techniků z oblasti akustiky a vytváří exkluzivní zvukový zážitek.
  962 Kč
 • Skullcandy Uproar On-Ear w/Tap Tech locals only/gitd/black

  Skullcandy Uproar On-Ear w/Tap Tech locals only/gitd/black

  sluchátka Skullcandy Uproar On-Ear w/Tap Tech locals only/gitd/black skvělá kvalita zvuku, silné basy, přirozené vokály a přesné výšky pro každý typ hudby. Měkké náušníky ze syntetické kůže pro pohodlné nošení. TapTech. Supreme Sound. Sluchátka jsou vyladěna pro silné basy, přirozené vokály a přesné výšky pro každý typ hudby. Měkké náušníky. Super silné pěnové ušní polštářky jsou zabalené v neuvěřitelně měkké syntetické kůži, poskytující hodiny pohodlného poslechu.
  962 Kč
 • Skullcandy Grind On-Ear w/Tap Tech white/black/red
  Doprava zdarma

  Skullcandy Grind On-Ear w/Tap Tech white/black/red

  sluchátka Skullcandy Grind On-Ear w/Tap Tech white/black/red Polstrování sluchátek je příjemně měkké. Technologie Tap Tech maximálně usnadňuje ovládání přehrávání a hovorů pomocí tlačítka přímo na sluchátku. elegantní, extra pohodlná on-ear sluchátka s mikrofonem. kovový hlavový most. zajišťuje vysokou odolnost sluchátek. odpojitelný kabel z materiálu omezujícího zamotávání. Tap Tech: mikrofon a ovládací tlačítko na sluchátku (vhodné pro Android i Apple zařízení). tlačítko umožňuje ovládání hovorů (přijetí/ukončení) a hudby (přehrávání/pauza, další/předchozí skladba). Průměr reproduktoru: 40 mm. Citlivost: 98 dB/mW. Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz. Impedance: 33 ohmů. Hmotnost (bez kabelu): 180 g. Typ konektoru: jack 3,5 mm 4pól., pozlacený. Délka kabelu: 1,3 m.
  1 375 Kč
 • Skullcandy Grind On-Ear w/Tap Tech Scout camo/brown/gold
  Doprava zdarma

  Skullcandy Grind On-Ear w/Tap Tech Scout camo/brown/gold

  sluchátka Skullcandy Grind On-Ear w/Tap Tech Scout camo/brown/gold Polstrování sluchátek je příjemně měkké. Technologie Tap Tech maximálně usnadňuje ovládání přehrávání a hovorů pomocí tlačítka přímo na sluchátku. elegantní, extra pohodlná on-ear sluchátka s mikrofonem. kovový hlavový most. zajišťuje vysokou odolnost sluchátek. odpojitelný kabel z materiálu omezujícího zamotávání. Tap Tech: mikrofon a ovládací tlačítko na sluchátku (vhodné pro Android i Apple zařízení). tlačítko umožňuje ovládání hovorů (přijetí/ukončení) a hudby (přehrávání/pauza, další/předchozí skladba). Průměr reproduktoru: 40 mm. Citlivost: 98 dB/mW. Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz. Impedance: 33 ohmů. Hmotnost (bez kabelu): 180 g. Typ konektoru: jack 3,5 mm 4pól., pozlacený. Délka kabelu: 1,3 m.
  1 650 Kč

12

Hudba kdykoliv

K městu patří hudba a málokdo udělá krok, aby neměl hned po ruce tu svou oblíbenou. Naštěstí tu jsou mobily, iPhony a jiné chytré telefony, iPady i staré MP3 přehrávače narvané muzikou, takže ta není bohudík nikdy daleko. Nasadíš sluchátka a oblíbená kapela překřičí randál okolního světa. Chceš mít od něj klid a zpříjemnit si tak cestu do školy nebo do práce? Pak se podívej, co eŠatna pro Tvé uši nabízí. Čekají tu na Tebe desítky modelů mnoha značek, od jednoduchých špuntů po opravdu vychytaná sluchátka Wesc. Máme tu levné kousky i typové řady pro nejnáročnější fanoušky, kteří umějí ocenit hi-fi kvalitu s fakt věrným zvukem. Jedno mají ale společného: všechny hrají super, všechny parádně vypadají a všechny budou věrně sloužit.
Balík Na poštu je nová služba České pošty, která Vám přináší možnost zvolit si pobočku, na které bude Vaše zásilka připravena k vyzvednutí již následující pracovní den po podání.

Zadejte název nebo PSČ obce, ve které si přejete zásilku vyzvednout na pobočce ČP.

Město / obec

PSČ

Legenda

Otevírací doba provozovny Otevírací doba provozovny
Bankomat na poště Bankomat na poště
Příjem balíkových a listovních zásilek a peněžních poukázek Příjem balíkových a listovních zásilek a peněžních poukázek
Parkoviště u provozovny Parkoviště u provozovny
Prodloužená otevírací doba provozovny – po 18.00 Prodloužená otevírací doba provozovny – po 18.00

Potvrdit x

Tento web používá cookies

Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Cookies