Sluchátka do uší

Záleží ti na super zvuku? Vyber si kvalitní špunty do uší od těch nejlepších značek. Jsou stylové, perfektně hrají a dobře sedí v uchu!
 • Skullcandy Inkd Wireless red/ black/black
  novinka Doprava zdarma

  Skullcandy Inkd Wireless red/ black/black

  sluchátka do uší Skullcandy Inkd Wireless red/ black/black Bezdrátová sluchátka s technologií Bluetooth pro připojení k telefonu nebo notebooku se zabudovaným mikrofonem a ovladačem pro snadnější přístup k hovorům nebo písničkám. Díky dobíjecí baterii si můžete vychutnávat svou oblíbenou hudbu až po dobu 8h. Velmi lehká, nízkoprofilová sluchátka s možností snadného uskladnění díky oboustrannému pásku za krkem.
  1 375 Kč
 • Skullcandy Smokin Buds 2 In Ear Wireless white/white/chrome Mic 3
  novinka Doprava zdarma

  Skullcandy Smokin Buds 2 In Ear Wireless white/white/chrome Mic 3

  sluchátka do uší Skullcandy Smokin Buds 2 In Ear Wireless white/white/chrome Mic 2 Bezdrátová sluchátka s Bluetooth® pro připojení k telefonu s vestavěným ovladačem a mikrofonem pro snadnější ovládání hlasitosti, písniček a hovorů, která vydrží nabitá až 6h. Smoking Buds 2 jsou velmi přizpůsobitelná a mají lehký, odnímatelný pásek za krkem pro uložení kabelu.
  1 650 Kč
 • Skullcandy Inkd 2.0 In-Ear w/ Mic 1 pink/black
  novinka

  Skullcandy Inkd 2.0 In-Ear w/ Mic 1 pink/black

  sluchátka do uší Skullcandy Inkd 2.0 In-Ear w/ Mic 1 pink/black Sluchátka s akustikou Supreme Sound™ a izolací šumu pro skvělé vychutnání si Tvojí hudby. Zabudovaný mikrofon s ovladačem pro snadné ovládání hovorů, přepínání písniček a ovládání hlasitosti. Dokonale plochý kabel, díky kterému se Ti sluchátka nebudou tolik zamotávat. V balení navíc další špunty do uší pro lepší držení v uších.
  550 Kč
 • Skullcandy Inkd Wireless white/gray/gray
  novinka Doprava zdarma

  Skullcandy Inkd Wireless white/gray/gray

  sluchátka do uší Skullcandy Inkd Wireless white/gray/gray Bezdrátová sluchátka s technologií Bluetooth pro připojení k telefonu nebo notebooku se zabudovaným mikrofonem a ovladačem pro snadnější přístup k hovorům nebo písničkám. Díky dobíjecí baterii si můžete vychutnávat svou oblíbenou hudbu až po dobu 8h. Velmi lehká, nízkoprofilová sluchátka s možností snadného uskladnění díky oboustrannému pásku za krkem.
  1 375 Kč
 • Skullcandy Jib In-Ear w/ O Mic gray/hot lime/hot lime
  novinka

  Skullcandy Jib In-Ear w/ O Mic gray/hot lime/hot lime

  sluchátka do uší Skullcandy Jib In-Ear w/ O Mic gray/hot lime/hot lime Lehká konstrukce a silikonové špunty ve dvou velikostech Ti zajistí skvělé držení v uších a perfektní zvukovou izolaci od okolí. Parametry: Průměr reproduktorů: 10 mm Frekvenční rozsah: 18 Hz – 20 kHz Impedance 32 Ohm Typ kabelu: TPE Délka kabelu: 1,2 m Konektor: jack 3,5 mm stereo Mikrofon
  275 Kč
 • Skullcandy Jib In-Ear w/ O Mic pink
  novinka

  Skullcandy Jib In-Ear w/ O Mic pink

  sluchátka do uší Skullcandy Jib In-Ear w/ O Mic pink Lehká konstrukce a silikonové špunty ve dvou velikostech Ti zajistí skvělé držení v uších a perfektní zvukovou izolaci od okolí. Parametry: Průměr reproduktorů: 10 mm Frekvenční rozsah: 18 Hz – 20 kHz Impedance 32 Ohm Typ kabelu: TPE Délka kabelu: 1,2 m Konektor: jack 3,5 mm stereo Mikrofon
  275 Kč
 • Skullcandy Jib In-Ear w/ O Mic red/black/black
  novinka

  Skullcandy Jib In-Ear w/ O Mic red/black/black

  sluchátka do uší Skullcandy Jib In-Ear w/ O Mic red/black/black Lehká konstrukce a silikonové špunty ve dvou velikostech Ti zajistí skvělé držení v uších a perfektní zvukovou izolaci od okolí. Parametry: Průměr reproduktorů: 10 mm Frekvenční rozsah: 18 Hz – 20 kHz Impedance 32 Ohm Typ kabelu: TPE Délka kabelu: 1,2 m Konektor: jack 3,5 mm stereo Mikrofon
  275 Kč
 • Skullcandy Smokin Buds 2 In-Ear Wireless black/red/red
  novinka Doprava zdarma

  Skullcandy Smokin Buds 2 In-Ear Wireless black/red/red

  sluchátka do uší Skullcandy Smokin Buds 2 In-Ear Wireless black/red/red Bezdrátová sluchátka s Bluetooth® pro připojení k telefonu s vestavěným ovladačem a mikrofonem pro snadnější ovládání hlasitosti, písniček a hovorů, která vydrží hrát až 6h. Smoking Buds 2 jsou velmi přizpůsobitelná a mají lehký, odnímatelný pásek za krkem pro uložení kabelu.
  1 650 Kč
 • Skullcandy Chops Bud Hanger w/o Mic swirl/black/grey

  Skullcandy Chops Bud Hanger w/o Mic swirl/black/grey

  sluchátka Skullcandy Chops Bud Hanger w/o Mic swirl/black/greyk závěsná sluchátka za uši s vynikajícím zvukem. Vhodná pro sport a aktivní pohyb. Mikrofon. Pozlacený jack 3,5mm. Impedance 32 Ohms. Typ kabelu TPE. Délka kabelu: 1.2m. Průměr reproduktorů: 15mm. frekvenční rozsah: 18 Hz - 20 kHz.
  550 Kč
 • Vans Earphones red
  -6%

  Vans Earphones red

  sluchátka Vans Earphones red Sluchátka do uší, dobře sedí, nevypadávají z uší, působí komfortně i při celodenním nošení. Sluchátka mají silikonové nástavce různých velikostí, a součásti sluchátek je i malý obal na zip pro uskladnění sluchátek. Rozsah sluchátek je 20 Hz – 20 kHz, impendance 16 ohmů, citlivost 104 dB. Délka 120 cm. Hmotnost 13 g.
  649 Kč
 • Skullcandy Chops Bud w/o Mic Hanger teal/green/green

  Skullcandy Chops Bud w/o Mic Hanger teal/green/green

  sluchátka Skullcandy Chops Bud w/o Mic Hanger teal/green/green závěsná sluchátka za uši s vynikajícím zvukem. Vhodná pro sport a aktivní pohyb. Mikrofon. Pozlacený jack 3,5mm. Impedance 32 Ohms. Typ kabelu TPE. Délka kabelu: 1.2m. Průměr reproduktorů: 15mm. frekvenční rozsah: 18 Hz - 20 kHz.
  550 Kč
 • Skullcandy Riot w/Mic In-Ear locals only/gitd/gitd

  Skullcandy Riot w/Mic In-Ear locals only/gitd/gitd

  sluchátka Skullcandy Riot w/Mic In-Ear locals only/gitd/gitd Sluchátka do uší. Ovládání a mikrofon na kabelu. Plochý kabel. Kompatibilní se všemi systémy. Materiál náušníků: Silikon. Frekvenční rozsah 20 - 20.000 Hz. Impedance 16 ?. Kabel 1,3 m. Konektor 3,5 Jack.
  687 Kč
 • Skullcandy Smokin Bud w/Mic 2 In-Ear ill famed/purple/cream

  Skullcandy Smokin Bud w/Mic 2 In-Ear ill famed/purple/cream

  sluchátka Skullcandy Smokin Bud w/Mic 2 In-Ear ill famed/purple/cream Sluchátka s pasivním potlačením hluku. Silikonový těsnící konus, díky kterému sluchátka dokonale drží v uchu, slouží jako pasivní snížení hluku, takže při poslechu vaší hudby nebudete rušeni okolím. Sluchátka obsahují mikrofon kompatibilní s iPhonem. Sluchátka s mikrofonem jsou prioritně kompatibilní s iPhony a iPody a výrobce nezaručuje kompatibilitu s přístroji jiných značek. 9 mm reproduktory. silikonové kroužky pro snížení okolního hluku. lehce se přizpůsobí každému uchu. typ magnetu: NdFeB. frekvenční rozsah: 18 - 20K Hz. impedance: 16 ohm. typ kabelu: kabel potažený nylonem s regulátorem hlasitosti. délka kabelu: 1,3 m. konektor: zlacený 3,5 mm jack. součástí balení jsou 3 velikosti silikonových špuntů a saténový obal.
  825 Kč
 • Skullcandy Dime w/Mic In-Ear mash-up/clear/coral

  Skullcandy Dime w/Mic In-Ear mash-up/clear/coral

  sluchátka Skullcandy Dime w/Mic In-Ear mash-up/clear/coral lehká sluchátka se skvěle zpracovanými basy a vynikající izolaci okolního hluku. Dobře sedí, působí komfortně i při celodenním nošení. Jsou ideální pro užívání si hudby na cestách. Tyto unisex sluchátka do uší jsou kompatibilní s iPod, iPhone a iPad, mají vestavěný ovladač s mikrofonem s označením Mic1. Ten umožňuje přijímat a pokládat hovory i ovládat hudbu. Sluchátka Dime mají průměr reproduktorů 10 mm, frekvenční rozsah 18-20k Hz, impedanci 16 ohm, maximální vstupní výkon 5 mW, typ magnetu NdFeB. Kabel potažen nylonem, délka kabelu 1.2 m s 3.5 mm pozlaceným jack konektorem. Tuning Supreme Sound dodá vašim oblíbeným skladbám plnou škálu basů, přirozených hlasů a přesných výšek v co nejlepší tónové rovnováze. Supreme Sound byl vytvořen týmem světových techniků z oblasti akustiky a vytváří exkluzivní zvukový zážitek.
  962 Kč
 • Skullcandy Xtfree Wireless In-Ear womens swirl/cool gray/charcoal
  Doprava zdarma

  Skullcandy Xtfree Wireless In-Ear womens swirl/cool gray/charcoal

  sluchátka Skullcandy Xtfree Wireless In-Ear womens swirl/cool gray/charcoal Bezdrátová In-Ear sportovní sluchátka. Zažijte pohodlí a jednoduchost. Triple Lock ™. 6 hodin životnosti baterie. lze přijímat volání pomocí mikrofonu a dálkového ovladače. XTfree s Bluetooth® funkcí .
  2 750 Kč
 • Skullcandy Fix In Ear Mic 3 black/chrome
  Doprava zdarma

  Skullcandy Fix In Ear Mic 3 black/chrome

  sluchátka Skullcandy Fix In Ear Mic 3 black/chrome Sluchátka Skullcandy Fix mají nový tvar, který jak už název vypovídá, zajistí, že sluchátka nebudou vypadávat z uší ani při aktivním použití. Skullcandy Fix in ear mají také zadní akustický port pro hluboké basy a pasivní izolaci hluku. Balení obsahuje sluchátka Skullcandy Fix, přepravní pouzdro a dvě velikosti náušníků, protože když vám lépe sedí v uších, užijete si muziku mnohem víc. Mic3 je označení pro vestavěný ovladač s mikrofonem, který Vám umožní ovládat nejen Váš iPhone, ale i další hudební telefony a zařízení. Technologie Mic 3 se od Mic 1 liší přidaným ovládáním hlasitosti. S těmito sluchátky můžete PŘIJÍMAT/POKLÁDAT hovory, OVLÁDAT HLASITOST a hudbu – PLAY, PAUSE, DALŠÍ a PŘEDCHOZÍ písnička. Tuning Supreme Sound dodá vašim oblíbeným skladbám plnou škálu basů, přirozených hlasů a přesných výšek v co nejlepší tónové rovnováze. Supreme Sound byl vytvořen týmem světových techniků z oblasti akustiky a vytváří exkluzivní zvukový zážitek. Mikrofon Pozlacený jack 3,5mm Impedance 24 ohms Typ kabelu TPE Délka kabelu: 1.2m Průměr reproduktorů: 9mm
  1 375 Kč
 • Skullcandy Chops Buds hot blue/black

  Skullcandy Chops Buds hot blue/black

  sluchátka Skullcandy Chops Buds hot blue/black Řada Chops představuje závěsná sluchátka za uši s vynikajícím zvukem. Vhodná pro sport a aktivní pohyb. Pozlacený jack 3,5mm Impedance 32 Ohms Typ kabelu TPE Délka kabelu: 1.2m Průměr reproduktorů: 15mm frekvenční rozsah: 18 Hz - 20 kHz
  499 Kč
 • Nixon Jam all black
  Doprava zdarma -6%

  Nixon Jam all black

  sluchátka Nixon Jam soft-touch povrch pro snadnou manipulaci typ měničů: 8 mm, dynamické frekvenční rozsah: 20 - 20.000 Hz citlivost: 103 dB / V @ 1 kHz impedance: 16 rozhraní: 3,5 mm stereo analogový kabel: 113cm TPE hmotnost: 16 g součástí balení : cestovní pouzdro na zip
  1 401 Kč
 • Nixon Jam red pepper/black
  Doprava zdarma -6%

  Nixon Jam red pepper/black

  Nixon Jam sluchátka se soft-touch povrchem pro snadnou manipulaci typ měničů: 8 mm, dynamické frekvenční rozsah: 20 - 20.000 Hz citlivost: 103 dB / V @ 1 kHz impedance: 16 rozhraní: 3,5 mm stereo analogový kabel: 113cm TPE hmotnost: 16 g součástí balení : cestovní pouzdro na zip
  1 401 Kč
 • Nixon Wire Mic II matte red pepper
  -6%

  Nixon Wire Mic II matte red pepper

  Nixon Wire Mic II sluchátka se soft-touch povrchem pro snadnou manipulaci typ měničů: 8 mm, dynamické frekvenční rozsah: 20 - 20.000 Hz citlivost: 106 dB / V @ 1 kHz impedance: 16 ? rozhraní: 3,5 mm stereo analogový kabel: 1,3 m TPE hmotnost: 12 g součástí balení : cestovní pouzdro na zip, 3 velikosti nástavců do uší
  649 Kč

12

Pecky, špunty, prostě sluchátka do uší

nabízíme značky Coloud, Marley, Marshall, Neff, Nixon, Skullcandy, Urbanears
Balík Na poštu je nová služba České pošty, která Vám přináší možnost zvolit si pobočku, na které bude Vaše zásilka připravena k vyzvednutí již následující pracovní den po podání.

Zadejte název nebo PSČ obce, ve které si přejete zásilku vyzvednout na pobočce ČP.

Město / obec

PSČ

Legenda

Otevírací doba provozovny Otevírací doba provozovny
Bankomat na poště Bankomat na poště
Příjem balíkových a listovních zásilek a peněžních poukázek Příjem balíkových a listovních zásilek a peněžních poukázek
Parkoviště u provozovny Parkoviště u provozovny
Prodloužená otevírací doba provozovny – po 18.00 Prodloužená otevírací doba provozovny – po 18.00

Potvrdit x

Tento web používá cookies

Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Cookies