0,
Cena celkem: 0 Kč
Nakupte ještě za 999 Kč
a máte dopravu ZDARMA!Slytech BACK PRO XT VEST JR. LITE BLK

Katalogové číslo: 51759377
3 540 Kč 4 425 Kč
Sleva: 20%
Koupit

Zcela jistě nejpopulárnější varianta nová generace chráničů páteře od značky Slytech přináší výrazně vyšší úroveň ochrany a také poskytovaného komfortu. Model BACKPRO představuje tu nejvhodnější alternativu chrániče páteře ?z nabídky Slytech. Díky novému materiálu Slytech 2ND Skin XT a nabízí bezkonkurenční bezpečnost a komfort pro všechny vyznavače zimních sportů, kteří hledají kvalitní ochranu a přitom hledí na svůj komfort.
Varianta BACKPRO XT LITE je přímým nástupcem původního modelu Slytech 2ND Skin Bacpkro a přináší řadu změn - kromě zcela nového a výrazně bezpečnějšího materiálu, nabízí chránič taky zcela nový systém odvětrávání, díky kterému budou vaše záda příjemně odvětrávána i během dlouhých hodin používání chrániče. Možné je také samotný chránič vyndat ze svého "obalu" a obal jako takový například vyprat po sezoně. Kromě všech těchto "drobných" vylepšení a zlepšení nabízené ochrany o cca 20% oproti statšímu modelu nabízí nový model i významně sníženou doporučenou cenu !!
Chránič páteře Slytech 2ND Skin XT Backpro Naked nabízí to nejdůležitější - maximální ochranu a doplňuje ho o skvělé doplňky pro zvýšení komfortu a to vše při atraktivní ceně.
Samozřejmostí je plnění nejpřísnějších evropských norem EN 1621-1: Level 2, které s obrovskou rezervou překonává - prakticky o 50% !!!
Graf ukazuje průběh přenosu sil při nárazových testech a porovnáná přenášené síly přes chránič v průbehu času po narázu (v milisekundách). Jak můžete vidět, oba materiály Slytech mají jednak mnohem nižší celkové přenesené síly a dále také mnohem plošší křivku - zde se projevuje absorční schopnosti našich materiálů a jejich okamžité reakci na danou sílu nárazu. Pro připomenutí - nejpřísnější norma EN 1621 úroveň 2 požaduje maximální přenos síly 9 kN - jak můžete na grafu vidět, oba naše materiály tuto laťku zdaleka překonávají.
Je také důležité zdůraznit (což ostatně kladně hodnotil i časopis dTest), že naše chrániče Slytech na rozdíl od mnohé konkurence poskytují stejnou ochranu po celém chrániči. Mnozí naši konkurenti se také sice chlubí úrovní EN-1621, ale již neřikají, jak moc blízko nebo daleko od této hranice byly a navíc se většina výrobců zaměřuje na dobrou ochranu páteře, ale ochrana zbytku zad již značně pokulhává. Sami si můžete odhadnout, jak často lyžař nebo snowboardista padá přesně podle pravítka na prostředek svých zad.
Nový materiál 2ND Skin XT posouvá ochranu zad a páteře do další úrovně i vůči našim vlastním starším modelům, které již tak dosahovali pouze těch nejlepších hodnocení v oblasti bezpečnosti. Např. v dTestu v ČR dosáhl na hodnocení ochrany 1,1 na škále od 1 do 5. Nyní tedy přinášíme chránič, který v našich interních testech ten starší překonává řádově o 20%!!
Vlastnosti chrániče páteře Slytech BACKPRO XT
Zcela nový materiál Slytech 2ND Skin XT s progresivní ochranou - materiál se proporciálně přizpůsobuje síle nárazu.
S obrovskou rezervou překonává nejpřísnější normu EN 1621 Level 2 (je tak o cca 40 - 50% bezpečnější, než vyžaduje norma)
Předchůdce tohoto modelu byl nejnebezpčnějším chráničem páteře v testu časopisu dTest
Chránič nemá na sobě jedinný tvrdý plast a skvělě se přizpůsobuje tělu - chránič tak nabízí bezkonkurenční komfort
Venting pattern - zcela nový materiál použití na vnitřní straně chrániče pro maximální odvětrávání zad
Silikonem potažené vnitřní strany popruhů tak, aby neklouzaly
Vyvinuto, otestováno a především používáno předními světovými jezdci

Parametry

  • TYP - Páteřák
Zavolejte nám
+420 736 760 921

Novinky


Nahoru