• vázání Burton Citizen black
  novinka Doprava zdarma

  vázání Burton Citizen black

  4 320 Kč
 • vázání Burton Citizen the teal deal
  novinka Doprava zdarma

  vázání Burton Citizen the teal deal

  4 320 Kč
 • vázání Burton Citizen white/purple
  novinka Doprava zdarma

  vázání Burton Citizen white/purple

  4 320 Kč
 • vázání Burton Stiletto Disc white
  novinka Doprava zdarma

  vázání Burton Stiletto Disc white

  3 920 Kč
 • Bindings Rossignol Diva
  Doprava zdarma -20%

  Bindings Rossignol Diva

  5 592 Kč
 • Bindings Rossignol Frenemy
  Doprava zdarma -20%

  Bindings Rossignol Frenemy

  3 992 Kč
 • Burton Citizen black
  Doprava zdarma -30%

  Burton Citizen black

  vázání Burton Citizen black Dámské vázání.True Fit představuje ženský specifický design Burton snowboardů, bot a vázání. Každý prvek z vašeho nastavení byl navržen a vyvinut pro ženský způsob jízdy. Protože když vše lépe sedí, lépe se i jezdí. Lehká základna Bomb-Proof Polycarbonate - máslové a hravé pro uvolněné křižování. Re:Flex Construction - s minimalizovanou základnou a Living Hinge diskem Re:Flex dramaticky redukuje hmotnost, zlepšuje flex a otvírá dveře pro všechny typy odpružení. Kompatibilní se všemi hlavními montážními systémy. Hi-Back: Soft Flexing, Ultra-Lightweight Single Component - jednoduchost jednoho kusu patky znamená okamžitou reakci. Díky směsi materiálu potom manipulujeme celkovým flex profilem – od máslového až po citlivý. MicroFLAD - čím vyšší je Forward Lean úhel na vaší opěrce, tím rychleji vaše pata zatáčí. Mikro nastavení vám umožní dvakrát tolik možností než tradiční FLAD. Strapy: Lushstrap s EVA polstrováním, pohodlný Adaptastrap. Přezky: Smooth Glide Buckles - leštěný chromovaný hliník a lehký polykarbonát pro hladkou a spolehlivou jízdu. Odpružení: FullBED - plně pokrytá polstrovaná platforma maximalizuje pohodlí a zároveň minimalizuje únavu. Tuhost: 3. Vázání je vybavené technologií odpružení Re:Flex – diskové vázání poskytující kompletní pokrytí, polstrovaná a pružná základna maximalizuje pohodlí a zároveň minimalizuje únavu. Velikost boty S: 34 – 36.5 cm, M: 36.5 – 40 a L: 40+.
  3 080 Kč
 • Burton Stiletto black
  Doprava zdarma -30%

  Burton Stiletto black

  vázání Burton Stiletto black Dámské vázání umožňuje mírně pokročilým jezdkyním zlepšovat svou jízdu a posouvat se na další úroveň. Nabízí nízkou hmotnost, dobrou podporu a hladkou, přirozenou jízdu. Verze Re:Flex je kompatibilní se všemi typy snowboardů. Technologie Re:Flex – diskové vázání poskytující kompletní pokrytí, polstrovaná a pružná základna maximalizuje pohodlí a zároveň minimalizuje únavu. Zvyšuje flex prkna o 71%. Je kompatibilní s jakýmikoliv talíři, včetně 4x4, 3D a nejnovější generací The Channel. Minimalizovaná trubičková základna redukuje hmotnost o 20 %, zatímco Living Hinge disk poskytuje flex pro všechny druhy odpružení. True Fit představuje ženský specifický design Burton snowboardů, bot a vázání. Každý prvek z vašeho nastavení byl navržen a vyvinut pro ženský způsob jízdy. Protože když vše lépe sedí, lépe se i jezdí. Základna: lehčí Bomb-Proof Polycarbonate - měkká a hravá základna, pro pohodlné ježdění. Re:Flex Construction - s minimalizovanou základnou a Living Hinge diskem Re:Flex dramaticky redukuje hmotnost, zlepšuje flex a otvírá dveře pro všechny typy odpružení. Kompatibilní se všemi hlavními montážními systémy. Patky: Single Component - jednoduchost jednoho kusu patky znamená okamžitou reakci. Díky směsi materiálu potom manipulujeme celkovým flex profilem – od máslového až po citlivý. Canted design - ergonomický design přesně kopíruje tvar pravé a levé nohy pro maximální pohodlí a kontrolu. MicroFLAD - čím vyšší je Forward Lean úhel na vaší opěrce, tím rychleji vaše pata zatáčí. Mikro nastavení vám umožní dvakrát tolik možností než tradiční FLAD. Strapy: Lushstrap s EVA polstrováním, pohodlný Primo Capstrap. Přezky: Smooth Glide Buckles - leštěný chromovaný hliník a lehký polykarbonát pro hladkou a spolehlivou jízdu. Odpružení: FullBED - plně pokrytá polstrovaná platforma maximalizuje pohodlí a zároveň minimalizuje únavu. Tuhost: 4. Velikost boty M: 36.5 – 40, L: 40+.
  3 850 Kč
 • Burton Stiletto purple
  Doprava zdarma -30%

  Burton Stiletto purple

  vázání Burton Stiletto purple Dámské vázání umožňuje mírně pokročilým jezdkyním zlepšovat svou jízdu a posouvat se na další úroveň. Nabízí nízkou hmotnost, dobrou podporu a hladkou, přirozenou jízdu. Verze Re:Flex je kompatibilní se všemi typy snowboardů. Technologie Re:Flex – diskové vázání poskytující kompletní pokrytí, polstrovaná a pružná základna maximalizuje pohodlí a zároveň minimalizuje únavu. Zvyšuje flex prkna o 71%. Je kompatibilní s jakýmikoliv talíři, včetně 4x4, 3D a nejnovější generací The Channel. Minimalizovaná trubičková základna redukuje hmotnost o 20 %, zatímco Living Hinge disk poskytuje flex pro všechny druhy odpružení. True Fit představuje ženský specifický design Burton snowboardů, bot a vázání. Každý prvek z vašeho nastavení byl navržen a vyvinut pro ženský způsob jízdy. Protože když vše lépe sedí, lépe se i jezdí. Základna: lehčí Bomb-Proof Polycarbonate - měkká a hravá základna, pro pohodlné ježdění. Re:Flex Construction - s minimalizovanou základnou a Living Hinge diskem Re:Flex dramaticky redukuje hmotnost, zlepšuje flex a otvírá dveře pro všechny typy odpružení. Kompatibilní se všemi hlavními montážními systémy. Patky: Single Component - jednoduchost jednoho kusu patky znamená okamžitou reakci. Díky směsi materiálu potom manipulujeme celkovým flex profilem – od máslového až po citlivý. Canted design - ergonomický design přesně kopíruje tvar pravé a levé nohy pro maximální pohodlí a kontrolu. MicroFLAD - čím vyšší je Forward Lean úhel na vaší opěrce, tím rychleji vaše pata zatáčí. Mikro nastavení vám umožní dvakrát tolik možností než tradiční FLAD. Strapy: Lushstrap s EVA polstrováním, pohodlný Primo Capstrap. Přezky: Smooth Glide Buckles - leštěný chromovaný hliník a lehký polykarbonát pro hladkou a spolehlivou jízdu. Odpružení: FullBED - plně pokrytá polstrovaná platforma maximalizuje pohodlí a zároveň minimalizuje únavu. Tuhost: 4. Velikost boty M: 36.5 – 40, L: 40+.
  3 850 Kč
 • Burton Citizen so pink
  Doprava zdarma -30%

  Burton Citizen so pink

  3 080 Kč
 • Burton Citizen white/blue
  Doprava zdarma -30%

  Burton Citizen white/blue

  vázání Burton Citizen white/blue Dámské vázání.True Fit představuje ženský specifický design Burton snowboardů, bot a vázání. Každý prvek z vašeho nastavení byl navržen a vyvinut pro ženský způsob jízdy. Protože když vše lépe sedí, lépe se i jezdí. Lehká základna Bomb-Proof Polycarbonate - máslové a hravé pro uvolněné křižování. Re:Flex Construction - s minimalizovanou základnou a Living Hinge diskem Re:Flex dramaticky redukuje hmotnost, zlepšuje flex a otvírá dveře pro všechny typy odpružení. Kompatibilní se všemi hlavními montážními systémy. Hi-Back: Soft Flexing, Ultra-Lightweight Single Component - jednoduchost jednoho kusu patky znamená okamžitou reakci. Díky směsi materiálu potom manipulujeme celkovým flex profilem – od máslového až po citlivý. MicroFLAD - čím vyšší je Forward Lean úhel na vaší opěrce, tím rychleji vaše pata zatáčí. Mikro nastavení vám umožní dvakrát tolik možností než tradiční FLAD. Strapy: Lushstrap s EVA polstrováním, pohodlný Adaptastrap. Přezky: Smooth Glide Buckles - leštěný chromovaný hliník a lehký polykarbonát pro hladkou a spolehlivou jízdu. Odpružení: FullBED - plně pokrytá polstrovaná platforma maximalizuje pohodlí a zároveň minimalizuje únavu. Tuhost: 3. Vázání je vybavené technologií odpružení Re:Flex – diskové vázání poskytující kompletní pokrytí, polstrovaná a pružná základna maximalizuje pohodlí a zároveň minimalizuje únavu. Velikost boty S: 34 – 36.5 cm, M: 36.5 – 40 a L: 40+.
  3 080 Kč
 • Union Rosa™ black
  Doprava zdarma -20%

  Union Rosa™ black

  vázání Union Rosa™ black Dámské snowboardové vázání. baseplate Flite Base Dupont Zytel ST s doživotní zárukou. opěrka Asym/Symmetrical Rosa. rychle nastavitelná poloha sklonu opěrky. EVA polstrování. patní oblouk z extrudovaného anodizovaného hliníku. systém strapů Symmetric 3D Direct-Connect. jednovrstvý kotníkový strap. hliníkové ráčny. specifický ženský přední strap. univerzální disky (4×4, 3×3, channel systém). S 34-37.5, M 37-41
  3 032 Kč
 • Union Rosa™ tiffany
  Doprava zdarma -20%

  Union Rosa™ tiffany

  3 032 Kč
 • Nitro Bindings Rythm black
  Doprava zdarma -20%

  Nitro Bindings Rythm black

  vázání Nitro Rythm black Dámské vázání Nitro, základní model určený především začínajícím jezdkyním. EVA Dampending - základna je vystlaná vrstvou EVA pro tlumení nárazů a vibrací. B.E.S.T. Convertible Toe Strap - přední strap je uzpůsobený pro zapnutí přes špičku boty i přes nárt. Speedwheel Buckles - dvoudílná přezka umožňuje použít velmi pevné materiály na páku, zatímco váleček je z hladce klouzajícího polymeru. Žádné zakusování, žádné prokluzování. Easy Entry Buckle Tech and Ratchet Straps - esíčkovitě zakřivené strapy ti nebudou stát v cestě při vstupu do vázání. Ráčna má navíc široké naváděcí ústí, které pomůže ráčně zakousnout se do pásku. Contour cut ankle strap - kotníkový strap je designováný tak, aby zajistil pohodlí a poskytnul potřebnou flexibilitu. A-Frame Baseplate With Heel Corner Dampending - základna je velmi lehká a robustní, nabízí veškeré funkce pro vaše každodenní zážitky z jízdy. Womens Type S Highback - asymetrická opěrka vychází vstříc současnému stylu ježdění s širokým postojem. Pro dosažení maximálního tlaku na osu boty je osa opěrky posunuta o 5 stupňů dovnitř. Prkno tak drží lépe na hraně, vázání je pohodlnější a lehčí.
  3 032 Kč
 • Union Juliet blue
  Doprava zdarma -30%

  Union Juliet blue

  3 073 KčBalík Na poštu je nová služba České pošty, která Vám přináší možnost zvolit si pobočku, na které bude Vaše zásilka připravena k vyzvednutí již následující pracovní den po podání.

Zadejte název nebo PSČ obce, ve které si přejete zásilku vyzvednout na pobočce ČP.

Město / obec

PSČ

Legenda

Otevírací doba provozovny Otevírací doba provozovny
Bankomat na poště Bankomat na poště
Příjem balíkových a listovních zásilek a peněžních poukázek Příjem balíkových a listovních zásilek a peněžních poukázek
Parkoviště u provozovny Parkoviště u provozovny
Prodloužená otevírací doba provozovny – po 18.00 Prodloužená otevírací doba provozovny – po 18.00

Potvrdit x

Tento web používá cookies

Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Cookies