0,
Cena celkem: 0 Kč
Nakupte ještě za 5000 Kč
a máte dopravu ZDARMA!Switchback CHASER

Katalogové číslo: 90068140
Model: CHASER
2 599 Kč 3 999 Kč
Sleva: 35%
Koupit

Snowboardové vázání SWITCHBACK CHASER

Freestylové vázání Switchback Chaser je vhodné do parku, na sjezdovku i na street jib ježdění a pro všechny od začátečníků po zkušené ridery, v módních barvách a se spoustou vychytávek. 

Switchback vázání přináší modulární přístup k vázání, kde se každý rozhodne, jak budou vypadat jeho jednotlivé komponenty. Vyberte si z nabízených částí, vyberte si barvu, pak vázání složte během pár minut bez nutnosti použít jakéhokoliv nářadí. Ano, opravdu, žádné nářadí! Jediným momentem, kdy budete potřebovat šroubovák je, až budete vázání přidělávat na vaše prkno!

Origin Baseplate: základna je co nejvíce odlehčená o přebytečný materiál, který přichází do kontaktu se snowboardem. Spodní část je vybavená gumovou objímkou, která je vložená podél spodního okraje vázání. Tato guma skvěle tlumí veškeré vibrace i dopady. Pod špičkou a patou je gumy o něco méně, čímž se docílilo lepšího přenosu energie z vázání do hrany snowboardu.
Intergrated Pad: základní polstrace, které je strategicky umístěna na špičce a patě základny.
Midback: patka, která byla navržena původně pro jezdce s menší nohou, ale stala se oblíbenou mezi jezdci, kteří hledali větší svobodu s menší odezvou. Patka vhodná pro parkové ježdění a speciálně pro holky.
Miller Strap: strap tvořený z TPU síťky, jejíž tvar je navržený tak, aby co nejlépe obepnul botu. Miller Strap vytváří extrémně pevné uchycení boty ve vázání, ale bez ztráty pružnosti!
inserty: 4 x 4 i The Chanell od Burton

Velikosti vázání: S 34-39, M 39-43, L 43-46

Pokud potřebujete více informací k tomuto produktu, napište nám na info@esatna.cz, rádi Vám pomůžeme.Novinky


Nahoru